REKLAMA

Gmina z Wielkopolski wolna od LGBT: „Będzie wierna tradycji narodowej”

Gmina z Wielkopolski wolna od LGBT: „Będzie wierna tradycji narodowej”

Gmina z Wielkopolski postanowiła pozostać wolna od LGBT: „Będzie wierna tradycji narodowej i chrześcijańskiej” – podkreślają radni.

REKLAMA

Gminni radni wprost podkreślają, że nie zamierzają popularyzować zgubnych idei: „Ideologie LGBT i gender podważają autorytet rodziny, szkoły oraz kwestionują prawo naturalne, poparte wiedzą naukową i psychologiczną” – napisała w stanowisku Rada Gminy Szczytniki.

Gmina z Wielkopolski stanowisko opublikowała już rok temu, dopiero teraz zainteresowało się nim środowisko LGBT, którzy zaatakowali włodarzy miasta. Radni zaznaczają jednak, że stanowisko wynika z ich poczucia odpowiedzialności za edukację i wychowanie młodego pokolenia oraz z poszanowania wielowiekowych tradycji narodowych i wartości chrześcijańskich.

Na stronie Rady Gminy Szczytniki pojawiła się już treść stanowiska w sprawie „sprzeciwu wobec ideologii LGBT i gender”….

Opublikowany przez Grupa Stonewall Poniedziałek, 27 stycznia 2020

„Deklarujemy, że Gmina Szczytniki w realizacji swoich publicznych zadań będzie wierna tradycji narodowej oraz wartościom chrześcijańskim, które dały podwaliny pod utworzenie państwa polskiego” – czytamy w stanowisku Rady Gminy zajęte na sesji 9 maja 2019 roku.

REKLAMA

Komentarze