REKLAMA

#FalaŻycia zalała Internet. Polki wprost za życiem: „Nie wolno zabijać dzieci”

#FalaŻycia zalała Internet. Polki wprost za życiem: „Nie wolno zabijać dzieci”

Akcja #FalaŻycia przyciągnęła tysiące osób. Polki wprost opowiadają się za życiem i tłumaczą aborcjonistom: „Nie wolno zabijać dzieci”.

REKLAMA

Przypominamy, że w środę w Sejmie odbyło się pierwsze czytanie projektu ustawy zakazującego aborcji eugenicznej oraz innego, wprowadzającego zakaz propagowania pedofilii. Mimo stanu epidemii, organizacje feministyczne zapowiedziały związany z tym protest. Internet zalały czarno-białe zdjęcia feministek, które zachęcają Polki do aborcji.

Organizacje narodowe i patriotyczne zdecydowały się jednak na kontrakcję. Hasztag #FalaŻycia zalał Internet. Polacy opowiedzieli o swoich przeżyciach i zachęcały do włączenia się w akcję powstałej w kontrze do #FalaSprzeciwu, która promuje cywilizację śmierci i domaga się dostępu do aborcji dla wszystkich kobiet, w każdych okolicznościach.

„Miałam się nie urodzić. Na moją mamę naciskano, by ” wyskrobała ten zlepek komórek. Urodziłam się ja i moja siostra bliźniaczka. Nigdy nie przestałam być wdzięczna mojej mamie, że jednak wybrała życie. Teraz mam dwie córeczki”

„Gdy miał 8 tygodni, lekarz powiedział „Martwy płód, serce nie bije. Wieczorem zabieg. W ogóle to ma pani dwoje dzieci. Po co pani trzecie”? Uparłam się by poczekać dwa dni. Dziś ten oto „martwy płód” ma prawie 15 lat i jest świetnym facetem, dobrym harcerzem. Taka to #falaŻycia” – opowiadają na Twitterze swoje historie.

„Jestem mężczyzną i ojcem i zawsze będę stał na straży życia. Aborcja to morderstwo dziecka, które ma nie tylko matkę, ale również ojca!”

REKLAMA

Komentarze