REKLAMA

Dzisiaj dwie duże debaty, Polsat i TVN. Będą Bosak i Winnicki

Dzisiaj dwie duże debaty, Polsat i TVN. Będą Bosak i Winnicki

Media nagle zauważyły Konfederację. Dzisiaj liderzy Konfederacji i Ruchu Narodowego wezmą udział w dwóch debatach. TVN i Polsat.

Media przypomniały sobie, że w najbliższych wyborach startuje pięć ogólnopolskich komitetów. Dzisiaj będą miały miejsce dwie duże debaty, na Polsacie i na TVN24. W pierwszej, w zastępstwie Janusza Korwin-Mikkego, wystąpi prezes Ruchu Narodowego, poseł Robert Winnicki. Z kolei w debacie w TVN udział weźmie wiceprezes RN, Krzysztof Bosak.

Debata TVN24 rozpocznie się po „Faktach”, o godzinie 19:25. W debacie pt. „Czas Decyzji” wezmą udział przedstawiciele pięciu komitetów. PiS będzie reprezentował jednak Marcin Horała, a nie Jacek Sasin. PO-KO reprezentować będzie Izabela Leszczyna. Głosem PSL-u będzie tradycyjnie Władysław Kośniak-Kamysz. Konfederacja wystawiła Krzysztofa Bosaka z Ruchu Narodowego.

ZOBACZ TAKŻE: Debata w TVP! Jacek Wilk był przedstawicielem Konfederacji

Debata TVN będzie ogólna. Będą pytania o zdrowie, politykę społeczną i gospodarkę, klimat i ekologię, praworządność. Z kolei debata Polsatu, jedna z szeregu innych na tym kanale, będzie dotyczyła spraw klimatycznych. W rozmowie tej weźmie udział Robert Winnicki. Wcześniej wziąć w niej miał udział Janusz Korwin-Mikke, ale jest chory. Debata o godz. 20:00.

REKLAMA

Komentarze