REKLAMA

Dziś wybory władz Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Winnicki poparł Bąkiewicza

Dziś wybory władz Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Winnicki poparł Bąkiewicza

Zarząd Stowarzyszenia Marsz Niepodległości zwołał na dziś Walne Zgromadzenie Członków, które wybierze władze na najbliższe lata.

REKLAMA

Głównym kandydatem na prezesa Stowarzyszenia Marsz Niepodległości jest Robert Bąkiewicz, który pełni tę funkcję od 2017 roku. Bąkiewicz napisał dziś na swoim Twitterze: Dziś Walne Zgromadzenie Członków @StowMarszN. Ostatnie lata rozwoju niebyły by możliwe, gdyby nie poparcie dla mojej osoby całego Zarządu i zespołu z którym miałem przyjemność pracować. Mam nadzieję, że członkowie Stowarzyszenia poprą proponowaną przeze mnie wizje rozwoju.

Kandydaturę Bąkiewicza poparł dziś publicznie prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki, pisząc w mediach społecznościowych: Na zbliżającym się zjeździe Stowarzyszenia Marsz Niepodległości czeka nas ocena ostatnich lat: rozmowa o sukcesach i o tym co można poprawić w jego funkcjonowaniu. Niewątpliwie ostatnie lata mocno zmieniły warunki w jakich działa środowisko narodowe. Gdy w 2011 tworzyliśmy Stowarzyszenie, umówiliśmy się, że jest ono wspólnym przedsięwzięciem organizacji narodowych i w związku z tym co kadencję prezes SMN wybieramy jest z innej. Będę rekomendował organizacjom, by tym razem odstąpić od tej reguły i ponownie wybrać @RBakiewicz

Swoim komentarzem do dzisiejszych wyborów podzielił się prezes Instytutu Ordo Iuris pisząc: Nie jestem członkiem @StowMarszN, ale podziwiam jego skuteczność pod Pana kierownictwem. W niełatwych okolicznościach i przy ambitnych projektach.

REKLAMA

Komentarze