REKLAMA

Dziennikarz radzi posłowi: „Pora chyba wyp…ć z PSL”

Dziennikarz radzi posłowi: „Pora chyba wyp…ć z PSL”

Wiktor Świetlik w niecodzienny sposób zareagował na wpis posła PSL o Żołnierzach Wyklętych. „Dziadek i tata żony to żołnierze Ponurego” – przyznaje Sawicki. „Pora chyba wpier…ć z PSL” – w odpowiedzi na tweet napisał mu dziennikarz.

REKLAMA

„TVPiS Z. Kuźmiuk nawiązuje do sztafety pokoleń żołnierzy wyklętych, Zbyszku mój ojciec i dziadek to żołnierze NSZ, ojciec ujawnił się drugi raz po amnestii 1947, dziadka sowieci zastrzelili 1.08.1945r. Co Pan powie o swoich przodkach? Dziadek i tata żony to żołnierze Ponurego” – napisał na Twitterze Sawicki.

Sawicki nawiązuje w swoim tweecie do wypowiedzi posła Prawa i Sprawiedliwości, Zbigniewa Kuźmiuka o Żołnierzach Wyklętych.

Czytaj również: Starcie szefa PSL z Kołodziejczakiem: „Zmieciemy was z powierzchni ziemi”

Jednak internauci w zdecydowanej części zarzucali posłowi, że ten porzucił swoje ideały – „Piękna karta rodzinnej historii, a pan co robi? Niweczy pan to co oni swoja walką i krwią wywalczyli. Czy myśli pan, że walczyliby za stolicę Polski, która dziś dąży do deprawacji polskich dzieci?” – podkreślają twitterowicze.

Na wpis zareagował Wiktor Świetlik, który dosadnie poradził posłowi co powinien zrobić: „Szacunek, dziękuję Bohaterom – Pana Przodkom, w im. moim i moich dzieci! Ale żeby ten szacunek utrzymać pora chyba wyp…ć z PSL, a nie układać listy z Cimoszewiczami i towarzystwem, które publicznie wypróżnia się na Pana genealogię?”

REKLAMA

Komentarze