REKLAMA

Dwóch konserwatystów w jednej rozmowie! Czyli Bosak u Wojciecha Cejrowskiego

Dwóch konserwatystów w jednej rozmowie! Czyli Bosak u Wojciecha Cejrowskiego

Na skutek skandalicznych działań obecnego obozu rządzącego Polonia, w wielu miejscach została wyłączona z możliwości głosowania poza granicami. Wojciech Cejrowski, znany podróżnik i publicysta nie zamierza brać udziału w wyborach korespondencyjnych, gdyż jego zdaniem są one oszustwem. Tę kwestię autor wielu książek uszczegółowił na arenie Radia WNET.

REKLAMA

Wojciech Cejrowski nie zamierza brać udziału w procesie wyborczym poza granicami kraju. Jednak niemalże w przededniu finału kampanijnego będzie gościł na swoim kanale Krzysztofa Bosaka.

Co wyniknie z dyskusji obu panów?

Cejrowski jest kultową postacią polskiej opinii publicznej. Zasłynął on wieloma programami, w których odgrywał główną rolę np. Boso przez świat. Napisał wiele książek natury podróżniczo- publicystycznej. Słynie on także z mocnych wypowiedzi i recenzowania obecnego obozu władzy. Za walkę z rządową agendą, został on usunięty z Telewizji Polskiej.

Od lat głosi on w obrębie opinii publicznej poglądy konserwatywne i tradycyjne. W rozmowach często lubi podkreślać, iż jego motywacje są czysto religijne. Jest on wielkim zwolennikiem ruchów pro-life oraz przeciwnikiem aborcji w każdym przypadku. Właśnie ochrona nienarodzonych dzieci stanowi dla niego główny wyznacznik przy podejmowaniu decyzji komu powierzy swoje poparcie. Podróżnik jest kapitalistą i zwolennikiem wolnego rynku. Sprzeciwia się on lobby LGBT oraz piewcom laicyzacji społeczeństwa. Tylko w kraju opartym na tradycyjnych wartościach upatruje szanse na rozwój w sferze moralnej. W kontekście poglądowym zdecydowanie najbliżej jest mu do Konfederacji. Głosował on nawet na nią w wyborach do parlamentu europejskiego. Co ciekawe kredytem zaufania obdarzył, wówczas właśnie Krzysztofa Bosaka. Panowie znają się od wielu lat. Cejrowski mimo krytycznego stosunku do niektórych postulatów i działaczy Konfederacji, wypowiada się o kandydacie ideowej prawicy w sposób ciepły i pozytywny. Niedawno udostępnił na swoim Facebooku grafikę, w której dokonał sprytnej gry słów. Treść tegoż komunikatu brzmiała następująco” Wysoce prawdopodobne, że Wojciech Cejrowski zagłosuje na Bosaka” Oczywiście ta gra słów nawiązuje nie tylko do charakterystycznego wizerunku publicysty, ale także do nazwiska kandydata ideowej prawicy.

Podróżnik szybko jednak wyjaśnił, iż nie będzie brał udziały w procesie wyborczym z powodu opieszałości rządu polskiego oraz przyczyn proceduralnych.

Spotkanie pomoże Bosakowi?

Z całą pewnością rozmowa dwóch konserwatystów może być niezwykle interesująca. Kandydat Konfederacji może jednak nie mieć łatwo w tym starciu. Wojciech Cejrowski lubi recenzować polityków Konfederacji od prawej strony. Oznacza to, iż według jego opinii ich działania są często za mało umotywowane pobudkami katolickimi i tradycyjnymi. Takie podejście jest z całą pewnością niezwykle pozytywne oraz potrzebne.

Rozmowa Cejrowskiego z kandydatem Konfederacji ukaże się na kanale publicysty o godzinie 18.00. Gorąco zachęcamy do obejrzenia tej arcyciekawej dysputy!

REKLAMA

Komentarze