REKLAMA

„Drunk History – Pół litra historii”. Pijani celebryci będą ośmieszać historię Polski?

„Drunk History – Pół litra historii”. Pijani celebryci będą ośmieszać historię Polski?

„Tej jesieni na 11 telewizyjnych antenach pojawi się 17 produkcji ATM GRUPY: seriali, programów rozrywkowych i dokumentalnych, a wśród nich aż 7 nowości, w tym jedna, której szczegóły muszą na razie pozostać tajemnicą…” – zapowiada jesienną ramówkę ATM GRUPA. Wśród nich ma pojawić się polska wersja programu „Drunk history – pół litra historii”, która była już realizowana między innymi w USA, Argentynie, Brazylii i Wielkiej Brytanii. Kontrowersyjny sposób, w jakim ma być przedstawiona historia naszego kraju z całą pewnością wzbudzi jeszcze wiele dyskusji.

W oficjalnym opisie nowego programu producent zapewnia, że fakty z historii Polski będą przedstawione w „nietypowy i zabawny sposób”: „Kolejnym programem rozrywkowym będzie polska wersja znanego na całym świecie „Drunk History”. Fakty z historii Polski odtworzone w nim zostaną w bardzo nietypowy i zabawny sposób, a w rolach głównych wystąpią popularni polscy aktorzy, celebryci oraz gwiazdy kabaretu i stand-upu. Premiera w Comedy Central w październiku”.

REKLAMA

– tak brzmi oficjalny komunikat ATM Grupy dotyczący nowej ramówki, na który powołuje się niezalezna.pl.

Portal Wirtualnemedia.pl zwrócił uwagę, że dotychczas, w innych krajach, formuła programu polegała na tym, że pijani celebryci opowiadali o historii swojego kraju. Dyskusje przy alkoholu mają być przeplatane scenami opowiadającymi o historii, ale w sposób groteskowy, komiczny, karykaturalny. Jak widać w filmie zapowiadającym ramówkę, jedną z pierwszych omawianych w ten sposób postaci ma być marszałek Józef Piłsudski.

źródło:

Prosto z Mostu
Polub fanpage Prosto z Mostu na Facebooku
REKLAMA

Komentarze