REKLAMA

Darczyńca Obamy i Clinton oskarżony o wykorzystanie seksualne bezdomnego

Darczyńca Obamy i Clinton oskarżony o wykorzystanie seksualne bezdomnego

Edward Buck, znany aktywista LGBT oraz darczyńska Partii Demokratycznej (finansował kampanię Clinton i Obamy) został oskarżony o wykorzystywanie seksualne bezdomnego.

Buck, który przekazał darowiznę byłemu prezydentowi Barackowi Obamie i Hillary Clinton, kandydatowi demokratów na prezydenta, jest znanym Kalifornii aktywistą LGBT. 65-letni Edward Buck został aresztowany we wtorek przez szeryfa hrabstwa Los Angeles i przetrzymywany za kaucją w wysokości 4 milionów dolarów.

Brak obrazka

Jak informuje na Twitterze Adam Gwiazda – mężczyzna oskarżony o wykorzystanie seksualne bezdomnego i o wstrzyknięcie mu metamfetaminy, w swojej rezydencji w West Hollywood, gdzie dwaj inni mężczyźni już umarli z przedawkowania.

Adwokat mężczyzny odmawia komentarza. Buck trafił na pierwsze strony gazet już na początku tego roku, jak w jego mieszkaniu znaleziono martwego mężczyznę, niecałe dwa lata po śmierci innego mężczyzny. Obydwoje umarli z powodu przedawkowania metamfetaminy.

Jak podkreśla Reuters: „Obaj byli Afroamerykanami. Buck jest biały.” Jeszcze na początku roku adwokat Bucka podkreślał, że jego klient ma „złote serce” i zaprowadził bezdomnych ludzi do swojego domu, aby zaoferować im pomoc.

reuters
REKLAMA

Komentarze