REKLAMA

#DajmyOddech – razem kupimy sprzęt, który da nadzieję zarażonym koronawirusem

#DajmyOddech – razem kupimy sprzęt, który da nadzieję zarażonym koronawirusem

Roty Niepodległości kilka dni temu utworzyły zbiórkę #DajmyOddech. Ma ona na celu wsparcie polskich szpitali i zakup sprzętu, który da nadzieję zarażonym koronawirusem.

Zrzutka to odpowiedź na pandemię koronawirusa, która rozprzestrzenia się na całym świecie. Tragiczna sytuacja jest we Włoszech, Hiszpanii, także z dnia na dzień w Polsce pojawia się coraz więcej przypadków zachorowań i zgonów. Polska służba zdrowia potrzebuje w tym momencie wsparcia.

Brak obrazka

Poniżej przedstawiamy list Roberta Bąkiewicza do Polaków, z prośbą o wsparcie tej szlachetnej inicjatywy:

“Jak Państwo wiecie naszym zadaniem jest szukanie prawdy i nią pragniemy kierować się w działaniu. Dlatego też wszystkim służbom państwowym dziękujemy oddajemy szacunek za ich walkę i poświęcenie w starciu z wirusem. Oni potrzebują naszej pomocy modlitewnej i każdej, o którą poproszą. Cały czas staram się przekazywać, że w sprawie roszczeń organizacji żydowskich musimy się zjednoczyć na poziomie społecznym i politycznym” – apeluje prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

“Tak samo pragnę apelować właśnie teraz o zjednoczenie w obliczu zagrożenia jakim jest koronawirus. Środowisko niepodległościowe nie może biernie się przyglądać, dlatego wraz z Zespołem Stowarzyszenia Marsz Niepodległości apelujemy o modlitwę i jednocześnie uruchamiamy zbiórkę na najważniejszy sprzęt w walce z COVID-19 o życie Polaków.” – dodaje Bąkiewicz.

REKLAMA

Komentarze