REKLAMA

Ciemna strona Joe Bidena – Kandydat Demokratów oskarżony o napaść seksualną

Ciemna strona Joe Bidena – Kandydat Demokratów oskarżony o napaść seksualną

Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych nabierają rumieńców. W zawieszonej przez epidemię koronawirusa kampanii wyszła na jaw ciemna strona życia Joe Bidena – kandydata Demokratów. Były Wiceprezydent został oskarżony przez jego byłą pracownicę o napaść seksualną. Trump wzywa swojego przeciwnika do podjęcia tematu.

REKLAMA

Joe Biden został oskarżony przez byłą pracownicę jego biura senackiego Tarę Reade o napaść seksualną. Jak zeznawała w 1993 roku były Wiceprezydent miał przycisnąć ją do ściany w jednym z podziemnych korytarzy pod gmachami Senatu oraz dotykać ją po miejscach intymnych. Wówczas ofiara miała złożyć skargę na piśmie, by w krótkim czasie zostać przeniesioną na inne stanowisko, po czym odeszła z pracy.

Zobacz także: Klimasara odleciała: “W PRL ludzie młodzi mieli zapewnione mieszkania”. Jastrzębowski: “Czy widzi Pani smoki?”

Ciemna strona byłego Wiceprezydenta USA wyszła na jaw w trakcie kampanii do zbliżających się wyborów prezydenckich. Jego sztab odrzucił te oskarżenia, lecz sam zaprzeczył doniesieniom dopiero teraz, które wyszły na jaw już kilka tygodni temu.

Warto zwrócić uwagę na fakt, iż dwa lata temu Joe Biden wypowiadał się w obronie pokrzywdzonych rzekomo kobiet skrzywdzonych przez obecnego Sędziego Najwyższego Bretta Kavanaugha – „Jeśli kobieta wychodzi przed całym krajem, trzeba wyjściowo zakładać, że przynajmniej istota tego co mówi jest prawdziwa. Niezależnie od tego, czy zapomina fakty czy nie” – zarzucał wówczas były wiceprezydent USA.

Jeszcze przed oficjalnym stanowiskiem wygłoszonym przez kandydata Demokratów na prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donald Trump wspominając o swoich medialnych oskarżeniach zachęcał swojego rywala do sprostowania oskarżeń – „Powinien się odnieść. Oskarżenia mogą być fałszywe, ja byłem wielokrotnie fałszywie oskarżany, jest coś takiego” – mówił wczoraj amerykański przywódca.

Padają również w jego kierunku inne oskarżenia podchodzące już pod akty pedofilskie. Ponad 12 lat temu miał rozmawiać z dziewczyną w wieku 14 lat i zachwalać rozmiar jej biust wpatrując się w niego przez dłuższy czas. Tą dziewczynką miała być Eva Murry, która wyjawiła tą sytuację do której doszło podczas jednej z kolacji dla ważnych polityków, dziennikarzy i biznesmenów w 2008 roku.

RadioZet/lawandcrime.com

REKLAMA

Komentarze