REKLAMA

Child alert! 10-latek został porwany z Gdyni, może zostać wywieziony

Child alert! 10-latek został porwany z Gdyni, może zostać wywieziony

Child alert! W Gdyni został porwany 10-letni Ibrahim. Został on porwany przez obywatela Maroko i może zostać wywieziony z naszego kraju.

Przekazujemy dalej informację o child alert! Child alert to „system alarmowy, który służy do udostępniania fotografii zaginionych dzieci poprzez rozpowszechnianie komunikatów środkami masowego przekazu”. 10-letni Ibrahim został uprowadzony w Gdyni przy ul. Ledóchowskiego. 150 cm wzrostu, ciemnobrązowe włosy i brązowe oczy. Był ubrany w pomarańczową kurtkę, białą bluzę z Kaczorem Donaldem i jeansy ze ściągaczami, na nogach miał czarne buty z odblaskami. Policja prosi o wszelkie informacje.

REKLAMA

Dziecko zostało porwane wczoraj wieczorem około godziny 21. Jak mówi Policja: „Wczoraj koło godziny 21 na dzielnicy Obłuże w Gdyni mieliśmy porwanie rodzicielskie. Biologiczny ojciec dziecka przyjechał pod adres, w którym mieszka matka z dzieckiem, uderzył matkę i wciągnął dziecko do samochodu. W samochodzie był kierowca, nie wiemy kto. Auto oddaliło się”. Matka podejrzewa, że dziecko może zostać uprowadzone do Belgii, bo tam mieszka biologiczny ojciec dziecka. Jak wcześniej informowała matka dziecka, mężczyzna ma odebrane prawa rodzicielskie.

ZOBACZ TAKŻE: Ruch Narodowy miał swój udział w usunięciu patronatu Lecha Wałęsy

Matka wykorzystała to tego lokalny portal internetowy. Napisała tam: „proszę o pomoc!!! Matka dziecka została pobita, dziecko siłą zaciągnięte do samochodu, policja w dalszym ciągu nie uruchomiła CHILDALERT. Policja nie robi nic pomimo tego, że porwano dziecko obywatelstwa polskiego!!! Przez ojca obywatel Maroko. Bez praw do dziecka – wyrok sądu. Każda minuta jest ważna. Dziecko lat 10”. To kolejne tego typu informacja. Polki powinny się zastanawiać nad związkami z obcokrajowcami, szczególnie z krajów muzułmańskich.

REKLAMA

Komentarze