REKLAMA

Cejrowski publikuje nagrania: „Wyleciałem za to” [WIDEO]

Cejrowski publikuje nagrania: „Wyleciałem za to” [WIDEO]

Wojciech Cejrowski został zdjęty z anteny TVP Info. Według podróżnika decyzja została podjęta przez Kaczyńskiego za słowa: „Prezes Kaczyński ma za pazurami krew niewiniątek”.

Jak napisał na Twitterze znany podróżnik do końca roku nie pojawi się już w programie Michała Rachonia „Minęła 20” w czwartki. Znany podróżnik podziękował wszystkim widzom za śledzenie jego telewizyjnych występów i informuje, że program z jego udziałem bił w tym czasie konkurencję państwowej telewizji informacyjnej.

Czytaj więcej: Cejrowski poleciał z TVP Info. „Właśnie mnie Rachoń zawiadomił”

Na początku Cejrowski nie napisał za co TVP zdjęło program, jednak kilka godzin temu opublikował fragment nagrania i napisał: E tam. Moim zdaniem wcale nie wyleciałem za palenie flagi, ani za krytykę #PiSlamizacja. Wyleciałem za to.

Prezes Kaczyński ma za pazurami krew niewiniątek i jest u mnie od dawna na cenzurowanym, bo obiecuje, nie po raz pierwszy w kampanii, że zajmie się dla mnie ważną, najważniejszą, aborcją, a potem pod dywanik to zmiata. Kadencja mija, nie zajmuje się i w następnych wyborach znowu, że się zajmie – mówi Cejrowski.

Jarosław Olechowski, Dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej powiedział, że „na antenie TVP nie ma miejsca na poglądy i zachowania sprzeczne z polską racją stanu”, a nieobecność Cejrowskiego w TVP jest „tymczasowa”.

dorzeczy

 

REKLAMA

Komentarze