REKLAMA

Bosak ostro uderza w PiS: „Rząd manipuluje emocjami społecznymi”

Bosak ostro uderza w PiS: „Rząd manipuluje emocjami społecznymi”

K. Bosak nie wstydzę się za prezydenta Dudę pod względem reprezentatywnym i wizerunkowym, natomiast uważam, że nie dba o polskie interesy.

Wyborcy platformy, która miała się za partię konserwatywno- liberalną. Są rozczarowani dzięki temu mogę przejąć część ich elektoratu. Podobnie jest z częścią wyborców PiS-u. Również osoby które nie głosują mogą na mnie oddać swój głos.

REKLAMA

K. Bosak cały czas jestem pomijany w mediach publicznych. Media publiczne nie mają obowiązku mnie zapraszać do telewizji. Nie jest to regulowane żadną ustawą. Termin wyborów ustanowiony na 28 czerwca jest ekstremalnie krótki i napięty i łatwo go będzie kwestionować. Nowym kandydatom ciężko będzie zebrać podpisy o przeprowadzeniu kampanii już nie wspominając.

Jacek Kurski wraca do TVP by ratować zwycięstwo A. Dudy. Sondaże idą w dół dlatego potrzebują na czele sprawnego propagandysty. Ważne jest, by utrzymać wrażenie społeczne, że jest najlepszym i jedynym możliwym prezydentem dla Polski.

Poseł na sejm IX kadencji zauważa, że afera z listą przebojów była jednorazowa i jest dużo mniejszym oskarżeniem, niż od kiedy PiS przejął władzę w „trójce” nie mamy tam żadnych zaproszeń dla członków Konfederacji. To dużo większa ujma dla tej stacji. Jest to sporo większy problem zwłaszcza, że mamy tutaj do czynienia z co raz większą ingerencją Władz w mediach publicznych.

Organizacje międzynarodowe

Kandydat na prezydenta z ramienia konfederacji uważa również, że powinniśmy przestać wpłacać składki na WHO. Możemy opuścić WHO i kilka innych organizacji międzynarodowych. Uważa, że żadnemu Polakowi zdrowie się nie poprawiło z powodu przynależności do tych właśnie organizacji. Potrzebujemy szybkich wizyt u specjalistów, jak człowiek jest chory nie może kilka miesięcy czekać do odpowiedniego lekarza, lub zajmować kolejki na SOR, bo tam lekarze chcieli by pomóc przy wypadkach. WHO jest potrzebne koncernom farmaceutycznym, które je finansują. Program ideologiczny tej instytucji promowanie wczesnej permisywnej edukacji seksualnej dla dzieci nawet przedszkolaków, zabijanie dzieci nie narodzonych, jako środka zdrowotnego, nie jest to akceptowalne z punktu widzenia polskiej kultury, tradycji czy konstytucji.

RZECZPOSPOLITA, YOUTUBE.COM

REKLAMA

Komentarze