REKLAMA

Bosak: Jako Prezydent zawetuje ustawy podnoszące podatki [WIDEO]

Bosak: Jako Prezydent zawetuje ustawy podnoszące podatki [WIDEO]

Na antenie Mediów Narodowych Krzysztof Bosak odpowiedział na zarzuty części komentatorów w mediach społecznościowych. Zapowiedział również wsparcie dla ustawy przeciwko roszczeniom majątkowym. Przedstawił również część deklaracji jako kandydat na Prezydenta RP.

REKLAMA

Krzysztof Bosak, kandydat na Prezydenta RP z ramienia Konfederacji zaprezentował w studiu Mediów Narodowych pierwszy postulat programu na kampanię wyborczą.

„Jako Prezydent nie podpiszę ustawy podnoszącej podatki. To jest deklaracja jasna, wynikająca z naszej analizy polskiej gospodarki i finansów państwa” – powiedział poseł Konfederacji.

Zobacz także: Pisowskie media atakują Krzysztofa Bosaka. Okropne manipulacje

„Wczoraj widząc radosną wiadomość o sukcesie inicjatywy Stop 447, chcę pogratulować Stowarzyszeniu Marszu Niepodległości, Rot Niepodległości, Robertowi Bąkiewiczowi oraz wszystkim zaangażowanym w zbiórkę podpisów. Zadeklarowałem wczoraj, że podpiszę taką ustawę jak i również reszta posłów Konfederacji ją popiera” – zadeklarował Krzysztof Bosak.

„Co to jest w ogóle za zarzut uczestnictwa w programie Tańcu z Gwiazdami? Program rozrywkowy, który może się podobać lub nie, który dał obiektywne doświadczenie medialne” – odparł na zarzuty.

Cały wywiad w materiale poniżej:

REKLAMA

Komentarze