REKLAMA

Bosak apeluje: „Zdelegalizujmy Antifę!”

Bosak apeluje: „Zdelegalizujmy Antifę!”

Kandydat na Prezydenta, Krzysztof Bosak podczas konferencji prasowej zaapelował o zdelegalizowanie Antify. Zwrócił również uwagę na poprawność polityczną w stosunku do lewicowych bojówkarzy. Postulował także, aby uznać Antifę organizacją terrorystyczną.

Krzysztof Bosak po trwających zamieszkach w USA z udziałem lewicowych bojówkarzy zaapelował do polskiego rządu i klasy politycznej o delegalizację Antify. Postulował wpisanie jej na listę organizacji terrorystycznych.

REKLAMA

„Kilka dni temu dotarła do nas informacja, że prezydent Trump, zrobił to, o czym od dawna się spekulowało, czyli wpisał tzw. Antifę, czyli lewicowych ekstremistów na listę organizacji terrorystycznych. Chcemy wezwać do tego samego” – podkreślił.

Zobacz także: Dane przemysłowe zaskakują analityków. Mocne odbicie, ale do powrotu jeszcze daleko

Przedstawił również projekt ustawy z poprzedniej kadencji autorstwa Roberta Winnickiego, która zakaże zagranicznego finansowania różnego typu fundacji. Zauważył, także że obecnie w Polsce istnieją znaczące środki wpływające do lewicowych organizacji pozarządowych wpływające na destabilizację polskiego państwa.

„Mieliśmy Antifę na gościnnych występach w Polsce. Przypomnijmy, w 2011 roku w lokalu Krytyki Politycznej działacze Antify z Niemiec, którzy przyjechali tutaj,żeby atakować Polaków w dniu Święta Niepodległości zostali zatrzymani z narzędziami takimi jak pałki teleskopowe czy gaz” – przypomniał Bosak.

Wzywam do uznania Antify za organizację terrorystyczną!

Wzywam do uznania Antify za organizację terrorystyczną! Ameryka płonie, bo lewica znalazła w końcu pretekst do podburzenia omamionych mediami i ich propagandą mas. Donald Trump zapowiada, że zdelegalizuje Antifę, która słynie z takich akcji – CZAS NA POLSKĘ. Antifa to wewnętrzny wróg każdego państwa, porządku i bezpieczeństwa, a ich bojówki należy wprost nazywać terrorystami. Jeśli tego nie zrobimy, niedługo podpalą Polskę.#Bosak2020#NaprzódPolsko_______________________________✅ Dołącz do mojej grupy: Krzysztof Bosak – Grupa SympatykówWesprzyj finansowo!✅ KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 00-549 WARSZAWA UL. PIĘKNA 24/26A✅ Nr rachunku: 38 1020 1026 0000 1802 0395 5127✅ Tytułem: Darowizna, jestem obywatelem polskim, mieszkam w PolsceWpłaty mogą pochodzić wyłącznie z wpłat obywateli polskich mających stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski.

Opublikowany przez Krzysztof Bosak Wtorek, 2 czerwca 2020

„Mówienie np. o lewicowych kryminalistach, że to „zbuntowana młodzież”, że to „młodzi idealiści”. Nigdy takich sformułowań nie używa się na określenie bojówkarzy związanych z kręgami prawicowymi czy innymi grupami niż skrajna lewica. Dość tej stronniczości!” – zauważył poseł Konfederacji problem poprawności politycznej stosowanej w kierunku lewicowych bojówek.

Media Narodowe

REKLAMA

Komentarze