REKLAMA

Bosak apeluje: Przesuńmy wybory! Podpisz petycję do prezydenta

Bosak apeluje: Przesuńmy wybory! Podpisz petycję do prezydenta

Krzysztof Bosak, kandydat Konfederacji na Prezydenta RP apeluje do Polaków: Przesuńmy wybory! Podpisz petycję do prezydenta.

REKLAMA

Przesuńmy wybory to akcja zorganizowana w odpowiedzi na rozwój pandemii koronawirusa w Polsce. Okazuje się, że rząd mimo kolejnych obostrzeń nie chce przesunąć wyborów prezydenckich.

Głos ws. zabrał Krzysztof Bosak: „W obliczu rozprzestrzeniającej się epidemii koronawirusa, stoimy przed poważnym zagrożeniem dla życia i zdrowia tysięcy Polaków. W obecnych warunkach prowadzenie kampanii i sprawiedliwa rywalizacja wyborcza są niemożliwe”.

„Aby nie narażać naszych rodaków na głosowanie w warunkach zagrożenia i dodatkowe niebezpieczeństwo, wystosowałem petycję o przesunięcie wyborów do Premiera Mateusza Morawieckiego oraz Prezydenta Andrzeja Dudy” – informuje Bosak i zachęca do podpisu petycji.

Podpisz petycję – – – > KLIK

„Byłem pierwszym spośród kandydatów na Prezydenta, który miał odwagę to powiedzieć publicznie. W ślad za mną poszły inne partie i kandydaci. Prawo i Sprawiedliwość wciąż udaje, że nie widzi problemu. Swoim nagannym podejściem naraża tysiące Polaków na utratę zdrowia lub nawet życia. To skrajna nieodpowiedzialność! Tylko wyraźny i masowy sprzeciw obywateli może zmusić rządzących do przesunięcia wyborów prezydenckich” – grzmi kandydat na prezydenta.

ZOBACZ TAKŻE: „Przesuńmy Wybory!”. Trzy tysiące osób podpisało się pod akcją Bosaka

REKLAMA

Komentarze