REKLAMA

Birmingham: Staruszek błaga czarnoskórego imigranta o litość

Birmingham: Staruszek błaga czarnoskórego imigranta o litość

W Wielkiej Brytanii głośno o sprawie emeryta, który prosił czarnoskórego imigranta o litość, kiedy mężczyzna rzucił nim brutalnie na ziemię.

Policja wszczęła dochodzenie w sprawie napadu przez imigranta. W sieci krąży wideo z zajścia – widać na nim jak na ulicach Birmingham czarnoskóry atakujący zaczepia bezbronnego starszego pana.

Atakujący, który wyszedł za ponad 70-letnim mężczyzną z autobusu zaczął agresywnie popychać starszego człowieka. Nie zważał też na jego błagania o litość: „Proszę! Proszę! Proszę! Jestem za stary” – powtarzał staruszek.

Imigrant nie tylko ignorował prośby, ale rzucił staruszka na ziemię. Policja twierdzi, że wszczęła w tej sprawie dochodzenie, jednak nie zidentyfikowała do tej pory napastnika.

Starszy człowiek na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń, ale w wyniku ataku doznał urazów na nosie i łokciach. Jim Church z FCID, powiedział: Jesteśmy świadomi filmu, który krąży w Internecie i namawiamy każdego, kto był świadkiem paskudnego ataku o zgłoszenie tego odpowiednim służbom.

metro.co.uk/

 

REKLAMA

Komentarze