REKLAMA

Bienkiewicz ostro: “Lekarze niejednokrotnie zmuszają do aborcji” [WIDEO]

Bienkiewicz ostro: “Lekarze niejednokrotnie zmuszają do aborcji” [WIDEO]

Maria Bienkiewicz, założycielka Fundacji Nowy Nazaret oraz wieloletnia działaczka pro-life opowiedziała w studiu Mediów Narodowych o wizycie Abby Johnson i działaniach aborcjonistów w Polsce.

Abby Johnson dotyka istoty problemy. W Sejmie mówiła m.in. o kompromisie aborcyjnym – podkreślała, że nie można pozwolić na jakikolwiek kompromis w tej sprawie. Polska jest największym krajem na świecie jeśli chodzi o ilość katolików, a cały świat patrzy na nas i liczy na naszą działalność” – wspomina Maria Bienkiewicz.

Brak obrazka

“Zamordowane dzieci umierają godzinami”

“Same położne zwracają uwagę na rosnący problem. Dzieci umierają godzinami, nikt się nimi nie zajmuje. Mówiły, że wkładając zamordowane dzieci do formaliny one się jeszcze ruszają. Takimi sprawami powinen zająć się prokurator i policja” – mówi gość Mediów Narodowych. Jak przyznaje – lekarze niejednokrotnie zmuszają Polki do przeprowadzania aborcji.

Bienkiewicz opowiedziała także o wstrząsających kulisach przeprowadzania aborcji w Polsce i pozbywania się ciał dzieci: “Wiele miast już rozwiązało ten problem. Niestety, w wielu miejscach ciała dzieci przekazuje się do utylizacji i są palone razem ze szpitalnymi odpadami”.

O aborcji w czasie PRL, polskiej służbie zdrowia i możliwościach przeciwdziałania aborcji w Polsce w poniższym materiale Mediów Narodowych:

REKLAMA

Komentarze