REKLAMA

Biedronka wykorzystuje zamieszanie polityczne. „Promocja prezydencka”

Biedronka wykorzystuje zamieszanie polityczne. „Promocja prezydencka”

Znana sieć sklepów Biedronka wprowadza promocję „Taniej niż 2015 r.”. Ma to oczywiście związek z zakupami, które w 2015 roku zrobił Andrzej Duda.

Biedronka wykorzystała zamieszanie polityczne dotyczące cen produktów. Oczywiście tylko zaczadzony „kurską” propagandą i totalny fanatyk partii rządzącej powiedziałby, że ceny wielu produktów od wyborów w 2015 roku nie wzrosły. Kwestia ta stała się jednak sprawą polityczną. Przypomnijmy, że Andrzej Duda w 2015 roku, przed ostatnimi wyborami prezydenckimi, zrobił zakupy w jednej z Biedronek. W sieci sklepów, która należy do portugalskiej firmy Jerónimo Martins, zakupił on wtedy kilka produktów.

Wydał wtedy 37 złotych i 2 grosze. Niedawno dziennikarze „Gazety Wyborczej” chcieli wykazać, że ceny produktów wzrosły. Zwolennicy partii rządzącej oraz funkcjonariusze partii oddelegowani do mediów szybko wykryli pewne manipulacje. Andrzej Duda kupił: litr oleju, sok pomarańczowy, 30 jajek, kilogram cukru, połówkę krojonego chleba, litr mleka, margarynę, żółty ser oraz jajko niespodziankę. Dziennikarze stwierdzili, że pojechali do tego samego sklepu i kupili te same produkty. Nie znaleźli takiego samego oleju, kupili więc inny.

ZOBACZ TAKŻE: W jedną dobę 15 tysięcy zarażonych więcej! Nowa metoda wykrywania

Zapłacili 47 zł i 16 groszy. Dziennikarze sympatyzujący z PiS wytknęli, że różnica spowodowana jest jajkami. Duda kupił jajka z chowu klatkowego, a „GW” z wolnego wybiegu, które oczywiście są droższe. Teraz zamieszanie wykorzystała… Biedronka. Sklep wprowadził promocję „Taniej niż w 2015 r.”. Za te same produkty, które kupił Andrzej Duda w 2015 r. możemy zapłacić teraz tylko 29,99 zł. Niezłe wykorzystanie okazji. Nie obejdzie się jednak bez oskarżeń, że akcja wesprze też Andrzeja Dudę. A wy jak oceniacie ceny podstawowych produktów?

REKLAMA

Komentarze