REKLAMA

Banda nieletnich imigrantów terroryzuje okolice Paryża. Francuskie media: „To zagubione dzieci”

Banda nieletnich imigrantów terroryzuje okolice Paryża. Francuskie media: „To zagubione dzieci”

W Paryżu małoletni przybywający z Maroka wędrują po dzielnicy Goutte-d’Or, odmawiając jakiejkolwiek pomocy ze strony władz publicznych. Mieszkańcy są zrozpaczeni – młodzież terroryzuje całą okolicę.

Na północy Paryża, od 60 do 80 nieletnich przybyłych z Maroka wędruje przez ponad rok w Goutte-d’Or. Mają od 12 do 18 lat, śpią w przysiółkach lub obozach wędrownych, żyją w niehigienicznych warunkach i odmawiają jakiejkolwiek pomocy.

Brak obrazka

Mieszkańcy są przerażeni obecnością imigrantów, próbowali wymusić na władzy, aby interweniowała. Jak piszą francuskie media – „służby szukają odpowiedzi, ale zwykłe metody nie działają”. Jednak relacje medialne nie pomagają terroryzowanym mieszkańcom Paryża.

O nieletnich imigrantach z Maroka realizowane są kolejne programy, które przedstawiają ich jako „zagubione dzieci”. Jak wzór nawrócenia przedstawiają Salima, nastolatka, który w grudniu 2017 roku, po ucieczce z napadu został potrącony przez pociąg i stracił prawą nogę.

REKLAMA

Niestety mieszkańcy i policja pozostają bezsilni – próby resocjalizacji nie pomagają, a banda nastoletnich imigrantów powiększa się z roku na rok i czuje się bezkarna. Nastolatkowie rozprowadzają narkotyki, napadają na sklepy i mieszkania i straszą mieszkańców.

francetvinfo.fr

 

REKLAMA

Komentarze