REKLAMA

Bąkiewicz zapowiada pikiety w całym kraju ws. #STOP447: „Walczymy o Polskę” [WIDEO]

Bąkiewicz zapowiada pikiety w całym kraju ws. #STOP447: „Walczymy o Polskę” [WIDEO]

Marszałek Sejmu przekazał ustawę #STOP447 do I czytania. Prezes Marszu Niepodległości, Robert Bąkiewicz podkreśla, że to dopiero początek: „Walczymy o Polskę”.

REKLAMA

Przypominamy, że obywatelski projekt ustawy #STOP447, który został stworzony przez Roty Niepodległości, został przyjęty do pierwszego czytania w Sejmie. Prezes SMN zapowiada, że to dopiero początek działań w tej sprawie.

To efekt działań polskich patriotów, którzy nie chcą oddać majątku Polski w żydowskie ręce. W trzy miesiące udało się zebrać 200 tysięcy podpisów pod projektem ustawy #STOP447, której treść można znaleźć na stronie internetowej akcji – stop447.info

Robert Bąkiewicz krótko podsumował działania Marszałek Sejmu: „Inicjatywa ma nas ochronić przed roszczeniami żydowskimi. Cieszymy się, że praca wszystkich Polaków przyniosła konkretne efekty. Jesteśmy w trakcie walki, przygotowujemy pikiety w całej Polsce, aby Polacy usłyszeli o tym, że to czytanie będzie miało miejsce”.

Marszałek Sejmu przekazał ustawę do I czytania. Walczymy o Polskę!

Opublikowany przez Roty Marszu Niepodległości Czwartek, 27 lutego 2020

Bąkiewicz jednocześnie zaapelował do wszystkich polityków o poparcie inicjatywy Rot Marszu Niepodległości: „Pamiętajmy o tym, że ten projekt jest projektem obywatelskim. Apeluje do wszystkich ugrupowań, które są w Sejmie, do wszystkich polityków, aby poparli ten projekt”.

ZOBACZ TAKŻE: Projekt #STOP447 został przyjęty do pierwszego czytania w Sejmie

REKLAMA

Komentarze