REKLAMA

Robert Bąkiewicz zachęca do akcji #idę11 – Pokażmy, że jest to marsz Polaków, którzy kochają swoją ojczyznę

Robert Bąkiewicz zachęca do akcji #idę11 – Pokażmy, że jest to marsz Polaków, którzy kochają swoją ojczyznę

REKLAMA

Prezes Marszu Niepodległości, Robert Bąkiewicz, zachęca do wsparcia akcji #idę11 – To jest nasza wspólna praca, dlatego pokażmy wszystkim, że się nie wstydzimy swojego patriotyzmu i poczucia wspólnoty! 

Drodzy Polacy, po raz kolejny pójdziemy wspólnie w oddolnym i społecznym Marszu Niepodległości. Przez cały rok setki wolontariuszy przygotowywało dla nas wszystkich nasz wspólny marsz, a tysiące ludzi wspierało finansowo jego organizację – podkreśla Zastępca Kierownika Głównego ONR, Robert Bąkiewicz.

Zdjęcie swojej rodziny wysłał m.in. Pan Łukasz, który napisał: Idziemy świętować Dzień Niepodległości Naszej Ukochanej Ojczyzny wraz z naszymi rodakami i wbrew wrogom Polski!

To jest nasza wspólna praca, dlatego pokażmy wszystkim, że się nie wstydzimy swojego patriotyzmu i poczucia wspólnoty! Idę w tym marszu ponieważ chcę upamiętnić wszystkich tych, którzy za Polskę ginęli. Idę też dla Polaków, którzy dzisiaj jej służą. Widzimy się w niedzielę o godzinie 14:00 na Rondzie Dmowskiego – zachęca Robert Bąkiewicz.

UWAGA! Rozpoczynamy oddolną akcję #idę11. Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz daje przykład….

Gepostet von Marsz Niepodległości am Donnerstag, 8. November 2018

Aby włączyć się w akcję należy pobrać grafikę i wydrukować ją [KLIK]. Następnie należy zrobić sobie z nią fotografię i wysłać ją na adres [email protected] Wszystkie zdjęcia będziemy publikować na stronie i na kanałach społecznościowych.

REKLAMA

Komentarze