REKLAMA

Bąkiewicz z mównicy sejmowej odpowiada na kłamstwa Lewicy i PiSu!

Bąkiewicz z mównicy sejmowej odpowiada na kłamstwa Lewicy i PiSu!

Media Narodowe przedstawiają nagranie z odpowiedzi Roberta Bąkiewicza, które kierowane były wobec kłamstw polityków Lewicy oraz Prawa i Sprawiedliwości.

REKLAMA

Dzięki Mediom Narodowym mogliście Państwo śledzić dzisiejsze wydarzenia w Sejmie, gdzie Robert Bąkiewicz przedstawiał projekt obywatelskiej ustawy #STOP447, który został stworzony przez Roty Niepodległości. Teraz telewizja internetowa związana z tym polskim środowiskiem patriotycznym udostępnia nagrania z kolejnych, najbardziej gorących wydarzeń dnia dzisiejszego. Zachęcamy do wysłuchania tego, co Robert Bąkiewicz miał do powiedzenia tym, którzy wybrali kłamstwa zamiast interesu narodowego. Robert Bąkiewicz i polscy patrioci po raz kolejny zostali oczywiście zaatakowani jako „antysemici”.

ZOBACZ TAKŻE: Bąkiewicz ostro o tym co się działo w Sejmie, o PiS-ie i lewicy! [WIDEO]

Robert Bąkiewicz odpowiedział: „Jestem z tej organizacji, której szef zginął w Auschwitz za pomaganie Żydom”. Zaznaczył, że nie wstydzi się swojej przeszłości. Odpowiadał także na zarzuty ze strony władzy, która cały czas twierdzi, że problem tak zwanych roszczeń żydowskich nie istnieje. „Mike Pompeo w 2019 roku mówił i nauczał pana ministra MSZ Jacka Czaputowicza o tym, że musimy dostosować własne prawo do restytucji tego mienia”. Bąkiewicz uderzył też w Platformę Obywatelską: „O tym przecież mówił prezydent Komorowski. Jak donosi Wikileaks, że miał przehandlować polskie lasy za te roszczenia”. Było ostro! Oglądajcie.

REKLAMA

Komentarze