REKLAMA

Bąkiewicz o #DajmyOddech: „W tej trudnej sprawie musimy być solidarni” [WIDEO]

Bąkiewicz o #DajmyOddech: „W tej trudnej sprawie musimy być solidarni” [WIDEO]

Robert Bąkiewicz w Mediach Narodowych o zbiórce Rot Niepodległości #DajmyOddech: „W tej trudnej sprawie musimy być solidarni”.

Robert Bąkiewicz w studiu Mediów Narodowych podkreślał, że Polacy muszą być solidarni w trudnym momencie, aby polskie służby zdrowia nie stały przed dramatyczną decyzją kogo musi ratować. W studiu MN opowiedział o najnowszej akcji Rot Niepodległości.

REKLAMA

Przypominamy, że w Europie i w Polsce szerzy się pandemia koronawirusa SARS-CoV-2. Z dnia na dzień w Polsce pojawia się coraz więcej przypadków zachorowań i zgonów. Nasza służba zdrowia robi, co może w tej kryzysowej sytuacji, lecz już teraz wiemy, że prawdopodobnie będzie brakować specjalistycznego sprzętu potrzebnego do leczenia zarażonych. To przede wszystkim respiratory, które mogą uratować życie zarażonym.

„Jako odpowiedzialne i solidarne społeczeństwo musimy być gotowi do poświęceń i dlatego postanowiliśmy uruchomić zbiórkę, której fundusz zostanie przeznaczony na zakup respiratorów, których tak bardzo potrzebuje teraz nasza służba zdrowia” – podkreślał Bąkiewicz.

Na co zostaną przeznaczone pieniądze zrzutki jeśli nie uda się uzbierać kwoty potrzebnej na zakup respiratorów? W przypadku braku możliwości zakupu wskazanego sprzętu specjalistycznego środki zebrane w zrzutce przeznaczymy na inny cel związany z walką z wirusem.

Wspomóż zbiórkę —> KLIK

Więcej o planach Rot Niepodległości, zbiórce #DajmyOddech i koronawirusie w Polsce i na świecie w poniższym materiale Mediów Narodowych:

REKLAMA

Komentarze