REKLAMA

Awantura w Warszawie. Marsz Żołnierzy Wyklętych kontra neomarksiści [WIDEO]

Awantura w Warszawie. Marsz Żołnierzy Wyklętych kontra neomarksiści [WIDEO]

1 marca Młodzież Wszechpolska, Obóz Narodowo-Radykalny i Ruch Narodowy zorganizowały manifestację, aby upamiętnić Żołnierzy Wyklętych. Uroczystości nie uszanowali jednak Obywatele RP oraz Antifa, która próbowała przeszkodzić w obchodach.

Czytaj: W Warszawie gorąco. „Drugie pokolenie UB blokuje Marsz Wyklętych”

Jak widzimy możemy doświadczyć nieudolnego zatrzymania i blokady Marszu Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Część z osób na pewno zatrzymała policja, jednak inna nadal blokuje zgromadzenie – wyjaśnia w relacji reporter Mediów Narodowych.

Brak obrazka

Przeciwnicy marszu ku czci Żołnierzy Wyklętych krzyczeli m.in. „No pasaran” i „Warszawa wolna od faszyzmu”. Narodowcy odpowiadali im okrzykami: „Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę”.

Emocjonalne jest to, że my czcimy prawdziwych bohaterów, a wasz Marsz Żołnierzy Wyklętych pokazuje jednocześnie Pileckiego i Burego. Dla mnie to nie jest wszystko jedno kto jest na sztandarach. Otwórzcie umysł i pomyślcie, że jesteśmy patriotami tak jak Wy. Dla nas nie jest wszystko jedno. Bury nie zasługuje na miano Żołnierza Wyklętego – mówi Mediom Narodowym jedna z blokujących legalną manifestację ONR, MW i RN.

Całość relacji z Marszu Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Warszawie znajduje się poniżej. Aby być na bieżąco z nowymi produkcjami subskrybuj nasz kanał na portalu YouTube!

REKLAMA

Komentarze