REKLAMA

Anna Bryłka: Patriotyzm gospodarczy nie jest głupotą [WIDEO]

Anna Bryłka: Patriotyzm gospodarczy nie jest głupotą [WIDEO]

Dzisiejszym gościem Mediów Narodowych była sekretarz Ruchu Narodowego, Anna Bryłka. Wyjaśniła na czym polega patriotyzm gospodarczy oraz jakie niesie za sobą skutki. Uchyliła także rąbka tajemnicy na temat prezydenckiej kampanii wyborczej.

REKLAMA

Ostatnio na mediach społecznościowych trwa ożywiona dyskusja sympatyków Konfederacji na temat patriotyzmu gospodarczego. Rzecznik prasowy partii KORWiN przekonywał, że wybierając produkty należy się kierować niską ceną niż krajem pochodzenia.

„Patriotyzm gospodarczy to wspieranie rodzimych producentów, krajowych przedsiębiorców wpływa na kondycję polskiej gospodarki. Tak robią inne państwa na świecie” – wyjaśniła Anna Bryłka.

Zobacz także: ABW straszy wpływem Rosji na wybory prezydenckie w Polsce

Zauważyła, że Polacy przy wyborze produktu kierują się nie krajem pochodzenia lecz ceną. W jej opinii rodacy powinni kupować zazwyczaj polskie produkty choć są czasami niewiele droższe od zagranicznych.

„Znakowanie towarów jest tak nieczytelne, że czasem nie wiadomo skąd pochodzą towary, np. jest wpisany kraj pochodzenia jak UE” – podkreśliła sekretarz Ruchu Narodowego.

W rozmowie z redaktorem Michałem Jelonkiem ujawniła także część zaplanowanych działań w kampanii Krzysztofa Bosaka na Prezydenta RP. Sztab wyborczy planuje zorganizować kilka ogólnopolskich wydarzeń wraz z główną konwencją.

Cały wywiad w materiale poniżej:

REKLAMA

Komentarze