REKLAMA

Andruszkiewicz atakuje Bosaka: „To pokazuje, że jest najgroźniejszą konkurencją dla PiS”

Andruszkiewicz atakuje Bosaka: „To pokazuje, że jest najgroźniejszą konkurencją dla PiS”

Adam Andruszkiewicz postanowił zaatakować Krzysztofa Bosaka. „To pokazuje, że jest najgroźniejszą konkurencją dla PiS” – komentują politycy Konfederacji.

Krzysztof Bosak to kandydat Ruchu Narodowego w prawyborach Konfederacji. Odniósł się do tego były narodowiec, Andruszkiewicz: „Nie ma żadnych szans w wyborach prezydenckich. Powinien się wytłumaczyć z paru osobistych kwestii, na przykład czym się zajmował i z czego żył przez ostatnie lata. Nie słyszałem nic o tym gdzie pracował i nie wiadomo z czego się utrzymywał… czekam na oświadczenie majątkowe” – zaatakował polityk PiS w programie „Super Expressu”.

REKLAMA

Wypowiedź Andruszkiewicza postanowił skomentować poseł Robert Winnicki. Prezes Ruchu Narodowego podkreślił, że Bosak jest kandydatem, który ma największą zdolność sięgnięcia po elektorat PiSu i PO. Przypomniał również, że TVP stosuje cenzurę wobec polityka Konfederacji – w ostatnim czasie cofnęła zaproszenie do udziału w jednym z programów.

„Widzę, że Kania, Andruszkiewicz i nadworny, Gowinowy „sondażysta” Palade wzięli na celownik Krzysztofa Bosaka. Już wiemy, którego kandydata w prawyborach Konfederacji obóz władzy traktuje jako potencjalnie najgroźniejszą konkurencję” – pisze Winnicki.

REKLAMA

Komentarze