REKLAMA

Amnesty International broni profanacji obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej. Internauci wściekli

Amnesty International broni profanacji obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej. Internauci wściekli

Amnesty International broni Elżbiety Podleśnej, która sprofanowała obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. Internauci bezlitośnie wykazali głupotę organizacji.

REKLAMA

„Elżbieta Podleśna, jedna z #14kobiet przeciw faszyzmowi, została zatrzymana za swój pokojowy aktywizm. Polskie władze muszą natychmiast zaprzestać nękania pokojowych demonstrantów i aktywistów. Stań po stronie 14 kobiet” – pisze AI na Twitterze.

Okazuje się jednak, że wpis nie spodobał się internautom, którzy postanowili napisać do Amnesty International: „Uwierzę wam, że choć trochę bronicie praw człowieka jak na wszej mapce znajdzie się Warszawa z Trzaskowskim za odmowę zgody na marsz wolności. Trzaskowski naruszył jedno z podstawowych praw obywatelskich a na waszym TL nie znalazłem ani jednej wzmianki. Swoich nie ruszacie?” – punktują twitterowicze.

DOŁĄCZ DO AKCJI: Broń Królowej! Wielka akcja na Facebooku. Dołącz i powiedz nie profanacji świętych symboli

„Jedna z 14 kobiet o lewackich, antydemokratycznych poglądach i naturze zadymiary została PRZESŁUCHANA za naruszenie prawa obowiązującego w PL. Obce organizacje (jak @amnestyPL ) muszą natychmiast zaprzestać zachęcać do łamania prawa!” – podkreśla kolejny użytkownik.

„Ech Amnesty, Amnesty… Dokąd zmierzasz..? Osoby obrażające uczucia innych i nieliczące się z ich przekonaniami nazywacie „pokojowymi aktywistami”? Macie po temu wystarczającą ilość danych?” – pytają.

Internauci przypomnieli także sprawę malutkiego Alfiego Evansa. Sprawa ciężko chorego Alfiego, o życie którego cały czas trwa walka w Wielkiej Brytanii poruszyła opinię publiczną. Amnesty International nie chciało jednak zająć się sprawą chłopczyka.

Pod wpisem pojawiły się setki nieprzychylnych komentarzy, w których zarzucano Amnesty International kierowanie się lewicowym światopoglądem przy doborze spraw, którymi się zajmuje.

REKLAMA

Komentarze