REKLAMA

Amazon Polska potwierdza zgon kobiety na nocnej zmianie

Amazon Polska potwierdza zgon kobiety na nocnej zmianie

Podczas nocnej zmiany w Sadach w woj. wielkopolskim, gdzie znajduje się magazyn Amazon Polska doszło do śmierci kobiety. Po autopsji ciała stwierdzono zgon z powodu zawału serca. Państwowa Inspekcja Pracy zbada okoliczności śmierci pracownika amerykańskiego giganta.

REKLAMA

Amazon potwierdził zgon kobiety w czasie wykonywania obowiązków na magazynie firmy w Sadach w woj. wielkopolskim. Do samego zdarzenia doszło podczas nocnej zmiany z niedzieli na poniedziałek. Doszło do zatrzymania akcji serca spowodowanego zawałem serca. Podjęto próbę reanimacji, lecz nie powiodła się ona.

Zobacz także: Miller: Prezydenta powinno wybierać Zgromadzenie Narodowe

Amerykański gigant powiadomił także Państwową InspekcjęPracy, która przyjrzy się wydarzeniu i ustali, czy nie doszło do uchybień bezpieczeństwa zapewnianego pracownikom firmy. Przedstawicielka Amazona złożyła kondolencje na ręce rodziny ich pracownika.

Od dłuższego czasu to przedsiębiorstwo zgarnia złą renomę. Osoby pracujące na miejscu skarżą się na fatalne warunki pracy oraz wycieńczenie nakładem obowiązków i tempem realizacji dostaw.

radio poznań/wp

REKLAMA

Komentarze