REKLAMA

Akcja Obozu Narodowo-Radykalnego: „W obronie dobrego imienia Polski”

Akcja Obozu Narodowo-Radykalnego: „W obronie dobrego imienia Polski”

W miniony weekend działacze Obozu Narodowo-Radykalnego z Brygady Warmińsko-Mazurskiej przeprowadzili akcję ulotkową pt. „W obronie dobrego imienia Polski”. 

REKLAMA

Ulotki, które kolportowali działacze ONR, informowały o zagrożeniach, jakie wynikają z roszczeń żydowskich, skierowanych wobec Polski. Poruszono w nich również temat przerwania ekshumacji w Jedwabnem oraz Ustawy IPN, z której obóz rządzący wycofał się pod naciskiem środowisk żydowskich.

Ulotki rozdawano w Elblągu, Olsztynie, Pasłęku, Giżycku, Kętrzynie, Wydminach, Olecku, Ostródzie, Krynicy Morskiej i Milejewie.

Odbiór społeczny był bardzo pozytywny. Ludzie zatrzymywali się i wypytywali o szczegóły. Oczywiście trafiali się także i nasi oponenci, jednakże ci nie chcieli rozmawiać, lecz sprowokować do burdy- podkreślają ONR-owcy.

Warto przypomnieć, że działacze z Warmii i Mazur byli obecni również na obchodach 77. rocznicy niemieckiej zbrodni w Jedwabnem. Na miejscu domagali się wznowienia ekshumacji i podkreślali, że Polacy nie będą przepraszać za niemieckie zbrodnie.

 

REKLAMA

Komentarze