REKLAMA

500+ w realnym wydaniu! Matka pije, ojciec w więzieniu i 10 tysięcy na konto

500+ w realnym wydaniu! Matka pije, ojciec w więzieniu i 10 tysięcy na konto

W jednym z gospodarstw na Dolnym Śląsku leżały zwłoki zagłodzonych zwierząt. Obok padłych zwierząt bawiły się… skrajnie zaniedbane dzieci.

REKLAMA

Wszytko miało miejsce w Miłoszowie. Matka 9 dzieci, alkoholiczka pobiera miesięcznie blisko 10 tysięcy złotych miesięcznie. Spora część z tytułu 500 plus. Ojciec? Siedzi w więzieniu, a dzieci bawią się na trupach zwierząt.

Śmiało – więcej socjalu!

Obraz nawet dla zaprawionych w boju pracowników Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt był porażający. Przy zwłokach padłych zwierząt od miesięcy bawiły się dzieci.

„W oborze przy padłej z głodu krowie stała wychudzona jałówka. Kury wydziobały padłej krowie oko, a inne rozdziobywały pozostałe padłe zwierzęta – świnie i kury. Część padłych zwierząt leżała na gnojowniku, część była zakopana na podwórku” – opisano w materiale Polsat News.

W gospodarstwie zastano 42-letnią kobietę z dziewięciorgiem dzieci. Większość z niepełnosprawnością umysłową, wynikającą między innymi z picia w ciąży. Byli tam również dwaj pijani i ubrudzeni własnymi odchodami bracia jej konkubenta, który odbywa wyrok za przemoc w rodzinie.

fakt.pl / Twitter.com

REKLAMA

Komentarze