Rusza IV edycja stażu w Mediach Narodowych. Aplikuj i zdobądź doświadczenie [ZGŁOSZENIE]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

STAŻ W MEDIACH NARODOWYCH. WEŹ UDZIAŁ W IV EDYCJI

Redakcja Mediów Narodowych zaprasza do wzięcia udziału w IV edycji stażu. Aplikujący mogą zdobyć wiedzę i doświadczenie, a także liczyć na stałą współpracę. Zainteresowanych prosimy o wysłanie swojego CV wraz z wypełnionym kwestionariuszem na adres [email protected] do 5 września.
  • Redakcja Media Narodowe otwiera kolejną edycję stażu dla chętnych zdobycia doświadczenia i praktyki.
  • Aplikować można do Zespołów: Dziennikarskiego, Realizacji Wideo, Newsowego, Komunikacji oraz Administracji.
  • Najbliższy staż potrwa od 12 września do 28 lutego. Zgłoszenia przyjmujemy do 5 września.
  • POBIERZ FORMULARZ
  • Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj regularnie nasz portal MediaNarodowe.com

Do kogo kierujemy zaproszenie?

Do odbycia stażu zapraszamy studentów oraz absolwentów kierunków humanistycznych i medialnych oraz administracyjnych i zarządzania, a także osoby, które hobbystycznie zajmują się szeroko pojętymi nowymi mediami, lub chcą poszerzyć swoją wiedzę.

Poszukujemy osób, które chcą nauczyć się pracy w dziennikarstwie, przed kamerą, a także do realizacji profesjonalnych materiałów wideo. Oferta jest też kierowana do osób, które chcą poznawać nowe technologie multimedialne, pomagać w opracowywaniu koncepcji i strategii marketingowych, a także nauczyć się umiejętnego zarządzania profilami w mediach społecznościowych. W szczególności zapraszamy osoby sumienne i bardzo dobrze radzące sobie z organizacją pracy.

Aplikujący mogą odbyć staż w poszczególnych zespołach:

  • Zespół Dziennikarski – nauka do pracy w roli prezentera TV i reportera terenowego
  • Zespół Realizacji Wideo – nauka do pracy w roli profesjonalnego Realizatora TV, specjalisty ds. wideo
  • Zespół Newsowy – nauka do pracy w roli dziennikarza prasowego w serwisie internetowym
  • Zespół Komunikacji – nauka do pracy w roli specjalisty ds. mediów społecznościowych / marketingu / PR
  • Zespół Administracji – nauka do pracy w roli specjalisty ds. administracji, organizacji eventów, zarządzania

Jakie są zadania stażystów?

Stażyści aplikujący do poszczególnych Zespołów będą wykonywać zlecone im, przez Koordynatora Zespołu, działania. Stażyści MN będą uczestniczyć w szkoleniach, prelekcjach, wykładach oraz innych aktywnościach, które pomogą w zdobyciu wiedzy i doświadczenia. Niektórzy stażyści na stałe dołączają do naszego zespołu. Z satysfakcją odnotowujemy, że staż w Mediach Narodowych nie pozostaje bez wpływu na kształt dalszej kariery.

Formuła stażu

Czas trwania stażu to 6 miesięcy. Staż można odbywać w okresie od 12 września 2022 r. do 28 lutego 2023 r. Część swych obowiązków stażysta będzie wykonywał w biurze redakcji Mediów Narodowych, ale przewidujemy także możliwość współpracy zdalnej. Staż jest bezpłatny, lecz na koniec współpracy, najbardziej wyróżniającym się stażystom, oferujemy umowę.

Rekrutacja

Osoby zainteresowane stażem prosimy o wysłanie swojego CV wraz z wypełnionym kwestionariuszem na adres [email protected] do dnia 5 września 2022 r. Wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną. Dla najlepszych przewidujemy możliwość przedłużenia współpracy.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY