Promyk nadziei wśród zachodnich naukowców. “Nie powinniśmy popadać w ideologię genderyzmu”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

140 naukowców alarmuje w sprawie indoktrynacji młodzieży. Lekarze wskazali, że istnieją wyłącznie 2 płcie. Eksperci wskazali, że temat tzw. zmiany płci w mediach nie jest ukazywany w sposób bezstronny i nie jest poparty rzetelną wiedzą.

Specjaliści zauważyli, że kwestia tzw. zmiany płci jest podnoszona z uwagi na presję wywieraną przez ideologów gender oraz bierność mediów.

Magdalena Korzekwa-Kaliszuk, prawnik i działacz pro-life, podkreśliła, że apel naukowców jest głosem rozsądku w przestrzeni publicznej.

Fakt, że istnieją różne trudności związane z tożsamością płciową – mówiąc precyzyjnie, chodzi o przyjmowanie swojej płciowości – nie oznacza, że powinniśmy popadać w ideologię, poprawność, której chciałoby lobby forsujące zakaz mówienia o oczywistym fakcie, jakim jest istnienie tylko dwóch płci. Brawo dla tych naukowców, bo przyznawanie się do tak oczywistych faktów niestety bywa często piętnowane. Żyjemy w dziwnych czasach, w których cenzura spotyka tych, którzy mówią o oczywistej prawdzie i mają odwagę podpisać się pod takimi apelami

– podkreśliła Magdalena Korzekwa-Kaliszuk.

Manifest powstał wśród intelektualistów z Francji, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Belgii i Szwajcarii. Nie są oni związani z Kościołem, ale jak zapewnili, odwołują się wyłącznie do naukowych faktów i badań. Do sygnatariuszy dokumentu wciąż dołączają kolejni naukowcy.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

radiomaryja.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY