Bąkiewicz o ataku na ambasadora: Widowisko, które jest na rękę Putinowi

Dodano   5
  LoadingDodaj do ulubionych!
Robert Bąkiewicz

Robert Bąkiewicz / Fot. Twitter/Robert Bąkiewicz

Dzisiaj rosyjski ambasador w Polsce Siergiej Andriejew zamierzał złożyć hołd i kwiaty żołnierzom na Cmentarzu Żołnierzy Radzieckich w Warszawie. Jednakże pod cmentarzem czekała na niego grupa ukraińskich uchodźców, którzy zamierzali wylać swoja złość na dyplomacie rosyjskiego agresora. Prezes stowarzyszenia Marszu Niepodległości Robert Bąkiewicz ocenił, że ta sytuacja jest niebezpieczna na Polski.
  • Dzisiaj rosyjski ambasador w Warszawie został oblany czerwoną farbą podczas zwiedzania Cmentarza Żołnierzy Radzieckich.
  • Siergiej Andriejew wytłumaczył swoim dziennikarzom, że on i jego rodzina oprócz na ubraniach, nie odnieśli żadnych szkód.
  • Prezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz ocenił, że mogła to prowokacja środowiska Bartosza Kramka.
  • Rzecznik rosyjskiego resortu dyplomacji Maria Zacharowa stwierdziła, że jest to przejaw odradzającego się w Europie faszyzmu.
  • Zobacz także: Incydent na cmentarzu w Warszawie. Rosyjski ambasador oblany farbą

Prezes Robert Bąkiewicz odnosząc się do ataku na rosyjskiego ambasadora Siergieja Andriejewa zauważył, że mogła to być zaplanowana prowokacja. Za jej realizacją miał stać Bartosz Kramek, znany ze wcześniejszych prowokacji i działań.

Bardzo niebezpieczna prowokacja, której autorem jest najprawdopodobniej środowisko Bartosza Kramka. Widowisko, które jest tylko i wyłącznie na rękę Putinowi.

– ocenił Robert Bąkiewicz.

W sprawie dzisiejszego ataku na rosyjskiego ambasadora wypowiedziała się rzecznik resortu dyplomacji Rosji Maria Zacharowa, która uznała oblanie czerwoną farbą za “reinkarnację faszyzmu”.

Rozbiórka pomników bohaterów II wojny światowej, profanacja grobów, a teraz przerwanie składania kwiatów w święto, to dla każdego przyzwoitego człowieka udowadnia to, co już oczywiste: na Zachodzie wyznaczono kurs na reinkarnację faszyzmu

– stwierdziła Maria Zacharowa.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

twitter.com, tass.ru

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY