Tusk wyśmiany i wykpiony. Spot z paletami ośmieszył szefa PO

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Spot z paletami Donalda Tuska

Spot z paletami Donalda Tuska / Fot. Twitter

Przewodniczący PO i były premier Donald Tusk, opublikował spot, w którym oskarża obecny rząd o winę za blokowanie 58 miliardów euro przez UE, która ma obawy co do niezależności sądów i wolności mediów w Polsce.

W nagranym filmie Donald Tusk pokazuje ile palet z banknotami pięćdziesięciu euro, pomieściłby stadion. Winą za blokowane pieniądze na Fundusz Odbudowy obarcza polski rząd. Jednak internauci szybko zauważyli nieścisłości i brak konsekwencji w wypowiedział prezesa Platformy Obywatelskiej.

Komentarze pod zamieszczonym filmem na Twittrze są krytyczne co do przedstawionego materiału. W opinii internautów Tusk jest niewiarygodny w przekazie i udowadniają to, publikując zmienioną wersję spotu, dodając wypowiedzi Tuska dotyczące słów: „Pieniądze, które są w OFE, nie są własnością Polaków; gdyby były, to każdy mógłby je wycofać. A nie może tego zrobić”.

Inna wersja, jaką internauci opublikowali, dotyczy skierowanych słów do KE „Jedyny powód, dla którego po te pieniądze nie możecie sięgnąć, to ich zupełnie niezrozumiały upór”- zdaniem internauty takie słowa powinien do Brukseli.

https://twitter.com/BlackMcSnow/status/1491855170980007936

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

tvp.info

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY