Konfederaci ukrywają, że są zaszczepieni? Senator komentuje: „Hipokryci”

Dodano   13
  Loading
Bury: Hipokryci z Konfederacji?

Bury: Hipokryci z Konfederacji? / fot. onet.pl, twitter

"Wielu posłów Konfederacji zaszczepiło się, ale ukrywa ten fakt" - tak twierdzi senator Polski 2050 Jacek Bury. Wpis wywołał lawinę komentarzy w sieci.

Konfederaci ukrywają, że są zaszczepieni? W swoim wpisie w mediach społecznościowych, senator Jacek Bury oskarża polityków Konfederacji o hipokryzję. Jego zdaniem “wielu posłów Konfederacji zaszczepiło się, ale ukrywa ten fakt.” Do tej pory jedynie poseł Michał Urbaniak publicznie potwierdził, że przyjął preparat przeciw COVID-19. Wpis Burego komentują politycy, publicyści oraz internauci.

Konfederaci ukrywają, że są zaszczepieni? Wpis senatora Burego

“Hipokryci z Konfederacji.

Wielu posłów Konfederacji zaszczepiło się, ale ukrywa ten fakt. Wiem też, że osoby zaszczepione to te, które dziś publicznie podważają zasadność szczepień. „Rżniecie głupa” albo zasłaniacie się koniecznością podróży zagranicznych itp. Robicie to celowo by podtrzymać słupki w sondażach, kosztem życia i zdrowia ludzi robicie politykę. To mnie przeraża.

Tak dużo mówicie również o tym, że państwo nęka przedsiębiorców. Na każdym spotkaniu wolnościowców i liberałów słyszę o waszej trosce o los polskiego pracodawcy. Bardzo często zgadzamy się w diagnozie bo sam jestem człowiekiem wolności gospodarczej. Nie rozumiem dlaczego jesteście przeciwni usprawnieniu prowadzenia firm w Polsce. Blokowanie prawa pracodawcy do informacji o zaszczepieniu pracownika to działanie na niekorzyść gospodarki. Dzięki tej wiedzy można sprawniej prowadzić firmę, ze zmniejszonym ryzykiem zamknięcia produkcji i narażenia innych. Gdy wiem, że część np. księgowych jest niezaszczepiona mogę ich wysłać na pracę zdalną w czasie największej fali zachorowań. Gdy jest to utajnione – chodzę po polu minowym.

Podkreślam: jestem za wolnością wyboru każdego człowieka. Nie chcesz – nie szczep się. Ale nie wstydź się tego i poinformuj świat o swojej decyzji.

Konfederacja zróbcie coming out!”- napisał na Facebooku Jacek Bury.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Komentarze po kontrowersyjnym wpisie Burego

Wpis senatora na swoim Twitterze skomentował Łukasz Warzecha. Wskazał, że “szczepienie jest prywatną sprawą obywatela”. Publicysta nie szczędził on mocnych słów pod adresem polityka Polski 2050.

“Trzeba być kompletnym idiotą, żeby używać takiego argumentu. Szczepienie jest prywatną sprawą obywatela. Niby dlaczego ktoś miałby o tym opowiadać? I tak, można się sprzeciwiać segregacji, będąc zaszczepionym. Nie ma tu żadnej sprzeczności.” – napisał.

Do kontrowersyjnego wpisu Jacka Burego i wypowiedzi Łukasza Warzechy odniósł się także poseł Solidarnej Polski, Janusz Kowalski.

“Dokładnie tak! Jestem zaszczepiony. Zachęcam do szczepień. Ale jestem zdecydowanym przeciwnikiem odbierania milionom Polaków praw i wolności – wyrzucania z pracy, dyskryminacji, zakazów korzystania z usług publicznych. PO i postkomuniści chcą segregować ludzi – chcą protestów.” – napisał polityk.

Reakcja internautów

Wpis senatora szybko zyskał popularność zarówno na Twitterze, jak i Facebooku. Ludzie komentujący wypowiedź internetową Burego wskazują na fakt, iż Konfederacja promuje dobrowolność szczepień, a nie ich zakaz. Internauci bronią polityków Konfederacji.

“To właśnie chyba dobrze o nich świadczy, skoro sami się zaszczepili, ale nie chcą zmuszać do tego innych, prawda?” – komentuje jeden z internautów.

“Ani mnie ani nikomu nic do tego. To prywatna sprawa. Skoro politycy @KONFEDERACJA_ się zaszczepili a mimo to są za dobrowolnością szczepień i przeciw segregacji sanitarnej to dobrze o nich świadczy. A z pana zwykły burak.” – pisze inny użytkownik sieci.

“Nawet jeśli się zaszczepili to co z tego? Gra jest on ograniczanie praw obywatelskich pod byle powodem a nie o to jakie kto preparaty przyjmuje.” – wskazuje kolejny.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
13 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze
Polka
Gość
Polka
24 listopada 2021 11:32

Szczepmy się jedynie Komunią Świętą.

Adam
Gość
Adam
24 listopada 2021 11:35

Niech się ten senator odpierdoli, bo widocznie nie zna prawa. Informacja o szczepieniu jest informacją medyczną, która podlega ochronie prawnej i przez Konstytucję i przez RODO. Sam nie byłby zadowolony, gdyby lekarz na lewo i prawo rozpowiadał o jego stanie zdrowia, ale inni o swoim mają mówić. Po prostu Konfederaci stosują się do obowiązującego prawa i KONSTYTUCJ! Mendy polityczne krzyczą KON-STY-TU-CJA!!!! KON-STY-TU-CJA!!!! A pierwsi ją łamią.

Adam
Gość
Adam
24 listopada 2021 11:39

Takie mendy jak ten Bury nie powinny być dopuszczone do polityki. Ale cóż. Drugie mendy polityczne, warchoły i pieniacze na takie mendy głosują. I Rzeczpospolita upadła przez warcholstwo i pieniactwo oraz zapatrzenie we francuzszczyznę magnaterii i szlachty. Dzisiejsza Polska upada przez warcholstwo, pieniactwo i zapatrzenie w upadającą, zgniłą Europę szumowin z bandy czworga,

Kibolek
Gość
Kibolek
24 listopada 2021 11:50

Holownia to UKRAINIEC. To po pierwsze A po drugie to siedzicie razem z platforma pisem PSL i komuchami z SLD w żydowskiej kieszeni Sorosa. Obalić rządy żydowskich zdrajców PiS PO PSL SLD Hołownia ukrainiec

dzialacz PO
Gość
dzialacz PO
24 listopada 2021 11:59

jo tych kurwach z konfederacji dawno pisze. nic nowego,to zerowanie na dzieciakach i bogobojnych staruszkach. to zbydlecenie brauna i reszte tej menazerii.

MAREK
Gość
MAREK
24 listopada 2021 12:07

Tak na marginesie w pracy mojej żony kolejny raz panie chwalące się zaszczepieniem sa zasmarkane i kaszlace . Widocznie tak to ma działać.

Wojtek
Gość
Wojtek
24 listopada 2021 12:45
Reply to  MAREK

W moim biurze ten jeden gość (na 5 osób) który się szczepił wszystkie możliwe razy, to zaraz jak poszedł jeszcze się szczepic na grype to się pochorował i do szpitala.

hens
Gość
hens
24 listopada 2021 13:10

Bury ma rzeżączkę i HIVa bo jest nekrofilem. Stąd te brednie.

Arx
Gość
Arx
24 listopada 2021 14:27
Reply to  hens

dokładnie – domagamy sie jawności stanu zdrowia burego i posłanie go do odpowiedniego zakładu w Tworkach

WieN
Gość
WieN
24 listopada 2021 17:13

Niech się burek pochwali, że ma kukum-amunium

mmd
Gość
mmd
24 listopada 2021 18:05

MEDIA NARODOWE ,,CWIERKAJA Z KLUCZA” – CZY MOZECIE PODAC KTO ZAMOWIL U WAS TEN ARTYKUL I POMYSLEC, ZE WSPIERALEM WAS FINNANSOWO…

zaza
Gość
zaza
24 listopada 2021 18:40

Skądś go znammm…..

Niedawno pukał do mnie.. dałam mu suchy chleb dla konia.. i puste butelki. No i woda sodowa uderzyła mu do głowy od dobrobytu!

Jednak tak nie można, cham musi stać o suchym pysku! Wtedy jest grzeczny.

Anna
Gość
Anna
24 listopada 2021 22:14

Artykuł w MN na podstawie jednego tweeta/wpisu wątpliwej jakości? Szanowna Redakcjo, wiem, że konkurencja tak robi, ale, proszę, nie zniżajcie się do tego poziomu. Poza tym, na takie wpisy lepiej jest spuścić zasłonę milczenia, niż podawać dalej sugerując, że wypowiedź polityka wnosi cokolwiek istotnego do dyskusji…

POLECAMY