PILNE! Kolejny atak na furgonetkę pro-life w Warszawie. Jedna osoba ranna [+ZDJĘCIA, WIDEO]

Dodano   4
  Loading
Atak na furgonetkę pro-life w Warszawie

Atak na furgonetkę pro-life w Warszawie / Fot. Nadesłane

Jak poinformowała Fundacja Pro - Prawo do życia, dziś doszło do kolejnego ataku na należącą do niej furgonetkę prezentującą przekaz pro-life. Napastnik rozbił grubym łańcuchem przednią szybę samochodu. Następnie ranił w głowę wolontariusza pro-life.

Zobacz także: Dr Frazik o Prymasach Mindszentym i Wyszyńskim: Godne wzory do naśladowania [NASZ WYWIAD]

Atak na działacza pro-life

Napastnik próbował uciec. Podczas ucieczki ranił w głowę wolontariusza pro-life.

W Warszawie mężczyzna rozbił grubym łańcuchem przednią szybę naszego samochodu. Następnie podczas ujęcia obywatelskiego, próbował uciekać i spowodował obrażenia głowy u kierowcy samochodu – poinformowała Fundacja Pro – Prawo do życia.

Gdy wyposażona w antyaborcyjne grafiki furgonetka Fundacji stała na światłach w korku, do samochodu podjechał agresywny mężczyzna i za pomocą grubego łańcucha usiłował zniszczyć pojazd. W pewnym momencie z całej siły uderzył w przednią szybę furgonetki, wybijając ją. Niewiele brakowało, a maleńkie kawałki szkła posypałyby się prosto w oczy wolontariusza Fundacji, który siedział w szoferce.

Wolontariusz Fundacji Dawid, który odpowiadał za koordynację całej akcji, wyskoczył z pojazdu aby schwytać napastnika. Wywiązała się walka, w trakcie której zwolennik aborcji uderzył Dawida w głowę ciężkim łańcuchem. Pomimo odniesionych obrażeń, Dawidowi udało się obezwładnić bandytę z pomocą gazu łzawiącego i kierowcy furgonetki, który nadbiegł mu na pomoc.

Aborcjonista został przekazany w ręce policji. Ranny wolontariusz Fundacji został odwieziony do szpitala na badania. Na szczęście jego życiu nic nie zagraża.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Fundacja komentuje

Do sprawy odniósł się Mariusz Dzierżawski, członek zarządu Fundacji Pro-Prawo do życia.

Jak długo jeszcze będziemy musieli czekać, aż ktoś zajmie się tymi przestępcami, którzy kpią sobie z polskiego wymiaru sprawiedliwości? Czy potrzeba, aby któryś z naszych wolontariuszy zginął od uderzenia łańcuchem w głowę lub pchnięcia nożem, żeby politycy i podległe im służby w końcu zainteresowały się tym tematem i zapewniły bezpieczeństwo swoim obywatelom? Nie tylko nam, ale przede wszystkim dziesiątkom tysięcy maleńkich, polskich dzieci, które każdego roku są mordowane przez aborcyjną mafię – podkreślił.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze
bogdan duda
Gość
bogdan duda
18 listopada 2021 19:43

Może ktoś ze strony Kościoła zabierze głos w obronie napadniętego człowieka . A może w obronie dziczy , żeby im policja nie przeszkadzała .Po takich postaciach jak nycz , gondecki , ryś
można się i tego spodziewać.

Do min. Kamińskiego i do pis
Gość
Do min. Kamińskiego i do pis
18 listopada 2021 20:33
Reply to  bogdan duda

Żartujesz, biskupi namiotami dla nachodźców się zajmują, razem z lewactwem i z celebrytami, którzy chcą podpalać Kościoły i zabijać katolików. Papa Franek ich zbeształ i teraz już widać kim są.

Do min. Kamińskiego i do pis
Gość
Do min. Kamińskiego i do pis
18 listopada 2021 20:31

Kamiński ścigać za spalenie książki i za hasła o żydach to na 3 miesiące do więzienia wsadzasz, a tutaj na rękach każesz lewactwo nosisz, co to jest? Do roboty z lewactwem trzeba krótko, a ty ministrze kibiców ścigasz za nic, narodowców śledzisz i nasyłasz abw. Jak tak kochasz lewactwo, bo ciągle ich nie łapiesz, to odejdź z tej roboty.

tiaaa
Gość
tiaaa
19 listopada 2021 07:37

Wina takich mend jak pacynka/bilderberg Trzaskowski, Ha Tfusk i propagandziści z WSI24/Polshit

POLECAMY