Krytyczna Teoria Rasy zbiera swoje żniwo. Białe dziecko brutalnie pobite przez czarnych [WIDEO 18+]

Dodano   3
  Loading
Czarni biją białego

Czarni biją białego / Fot. Twitter

Krytyczna Teoria Rasy staje się powszechną nauką w amerykańskim społeczeństwie. Z powodu wydarzeń takich jak śmierć George'a Floyda i wzmocnienie przekazu ruchu Black Lives Matter zyskuje ona również wydźwięk międzynarodowy.

Krytyczna Teoria Rasy zakłada, że kolor skóry jest powodem uprzywilejowania, bądź zdegradowania jednostki. Jest to linia rozumowania wywodząca się ze „Szkoły frankfurckiej”. Według teorii nauczanej obecnie całej Ameryce, rasizm jest nierozerwalną częścią społeczeństwa. Może on istnieć wszędzie i wszędzie należy się go doszukiwać. Teoria ta opiera się w dużym skrócie również na mówieniu młodym, czarnoskórym dzieciom, że nie mogą osiągnąć w życiu sukcesu tylko dlatego, że są czarne. Wmawia się im, że rasistowskie społeczeństwo zbudowane przez białych suprematystów odpowiada za ich wszystkie życiowe porażki. Ta sama teoria obciąża odpowiedzialnością za niewolnictwo wszystkich białych ludzi, niezależnie od wieku, pochodzenia i poglądów.

Krytyczna Teoria Rasy infiltrując przestrzeń szkolną i społeczną wpływa na rosnące podziały między ludźmi różnego pochodzenia i koloru skóry. Efektem te błędnej ideologii są narastające ataki na białych nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i na całym świecie.

Krytyczna Teoria Rasy zbiera żniwo

Najnowszym i zatrważającym rezultatem nauczania Krytycznej Teorii Rasy w USA jest filmik, który obiegł Twittera. Widać na nim, jak czworo czarnoskórych dzieci znęca się nad jednym białym chłopcem, który jak wynika z nagrania, jest bezbronny i nie stwarzał dla pozostałych żadnego zagrożenia.

Filmik wywołał falę uzasadnionego oburzenia internautów. Bezkarność i beztroska czarnoskórych dzieci katujących białe jest doprawdy niewyobrażalna. Według osób znających podłoże tej sprawy wynika, że czwórka czarnoskórych napadła białego chłopca i ukradła mu rower. Większość internautów komentując powyższy filmik nie kryje złości, ale i zgrozy patrząc na to co dzieje się w społeczeństwie amerykańskim. Może właśnie to jest ten mityczny „systemowy rasizm” który tak ochoczo głosi amerykańska lewica? W dzisiejszych czasach jedyną rzeczywiście prześladowaną grupą rasową są biali chrześcijanie. Widać to nie tylko po tym filmiku, ale i po obrazkach coraz częściej płonących kościołach w Ameryce Północnej. Widoki tego typu można coraz częściej spotkać w Kanadzie.

Zobacz także: Polacy chcą przywrócenia Pospieszalskiego w TVP. Pod petycją podpisało się już 30 tys. osób

Warto ocenić zaprezentowaną na filmie sytuację na zasadzie pewnej analogii. Co by było, gdyby czterech białych napadło i w ten sposób skatowało jednego czarnego? Najprawdopodobniej rozległby się skowyt lewicowych mediów od Berlina po Alaskę. Na miejsce przyjechałby biały prezydent Joe Biden i przepraszał na kolanach za to, że jest biały. Transmisję na żywo prowadziłyby wszystkie największe stacje telewizyjne, a sprawcy do końca życia nosiliby piętno społeczne. Dodatkowo czarnoskóry dzieciak zostałby symbolem walki z systemem i głównym kandydatem do nagrody Nobla. Czas wypowiedzieć stanowczy sprzeciw Krytycznej Teorii Rasy i jej tragicznym skutkom.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze
Arek
Gość
Arek
7 lipca 2021 21:48

A debile przed meczami przyklękają dając tym samym tym zwierzętom sygnał “róbta co chceta”.

Mirosław
Gość
Mirosław
9 lipca 2021 16:52

To jest objaw głupoty i tolerancji taki sam jak Lgbt. Niestety wojna domowa, jest nieunikniona czarny będzie kopał i będą mu klaskać Zboczency z parlamentu Europejskiego.. Getto unia i inne psychole z oddziału lewicy. Wymyślili sobie objaw* tolerancja * która, jest dyskryminacja innych.. przeciw normalności..

Mirosław
Gość
Mirosław
9 lipca 2021 16:58

Jedyne co możemy zrobić to się sprzeciwić ludzie powinni otworzyć oczy to wasza wolność..
Lgbt i BlM są tym samym.. Modlitwę zostawcie dla siebie aby była hymnem jak w 1410.. Dobroć nie może być głupota naiwonoscią i wiara że dobrem zło zwyciężaj.. Przestańmy wierzyć w bajeczki. Musi być mocny sprzeciw USA i UE to stado dewiantow którzy narzucają i zabierają wolność..

POLECAMY