Korwin-Mikke o patostreamach Jabłonowskiego: Nikt normalny tego nie słucha

Dodano   0
  Loading
Janusz Korwin Mikke

Janusz Korwin Mikke / Fot. flickr.com

Janusz Korwin-Mikke ma licznych wrogów. Nienawidzą go feministki i PiSowcy, teraz zapewne znienawidzą go fani Aleksandra Jabłonowskiego. Pytany o komentarz na temat programów Jabłonowskiego przez dziennik „Rzeczpospolita” Korwin stwierdził, że „nikt normalny tego nie słucha”, co nie jest pochlebną opinią o zdrowiu psychicznym widzów Jabłonowskiego.

Z opublikowanego na stronie internetowej dziennika „Rzeczpospolita” artykułu „Patostreaming z dawnego domu Korwin-Mikkego” autorstwa Wiktora Ferfeckiego, można się dowiedzieć, że programy z udziałem Jabłonowskiego były emitowane „z willi rodziny Janusza Korwin-Mikkego”.

Korwin o Jabłonowskim

Według „Rzeczpospolitej” program prowadzi Marcin Osadowski, od lat znany w środowisku obecnego posła Konfederacji Janusza Korwin-Mikkego” – „o programie zrobiło się głośno kilka dni temu, gdy do mediów społecznościowych wyciekło nagranie jednego fragmentu. Słychać na nim, jak program przerywa właściciel budynku i grozi odcięciem internetu. – Prosiłem o zachowanie umiaru w swoich wypowiedziach. Słyszę zza okna, jakie pan k…wy rzuca i że pan będzie zabijał tu ludzi – powiedział wzburzony”.

Okazało się, że „gospodarzem jest Kacper Korwin-Mikke, syn posła Konfederacji. […] Jak potwierdza nam Korwin-Mikke, scena rozegrała się w ponad stuletniej willi Benkówka w Józefowie. Dom jest perełką stylu świdermajer, a polityk kupił go w 1984 roku. Jak tłumaczy, obecnie właścicielami są jego dzieci: Zuzanna i Kacper Korwin-Mikke. […] Co o emitowaniu takich treści ze swego rodzinnego domu sądzi Janusz Korwin-Mikke?

– I tak nikt normalny tego nie słucha

– ucina.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY