Współzałożycielka BLM nazwała policję “organizacją terrorystyczną”. “Walka z nią to cel mojego życia” [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Współzałożycielka BLM

Współzałożycielka BLM, Patrisse Khan-Cullors / Fot. YouTube/ screen

Do sieci trafiło nagranie z 2015 roku, na którym współzałożycielka BLM nazwała policję “organizacją terrorystyczną” i przyznała, że celem jej życia jest “walka z policją”.

  • Współzałożycielka BLM okrzyknęła policję “organizacją terrorystyczną” N
  • agranie jeszcze z 2015 roku pokazuje, jak przez lata ruch kształtował swoje ideały
  • Cullors podkreśliła, iż od początku swej działalności w BLM jej celem była “walka z policją”

W sieci pojawiło się nagranie jeszcze z 2015 roku, ukazujące, jak przed laty brzmiały ideały Black Lives Matter. Współzałożycielka BLM, Patrisse Cullors potępiała policję podczas swojego wykładu, nazywając ją organizacją terrorystyczną. Jej przemówienie miało miejsce w londyńskim King’s College. Cullors stwierdziła, że celem jej życia jest “walka z policją”.

„Dołączyłam do organizacji, gdy miałam 17 lat i pamiętam, że pierwszą rzeczą, o jaką spytałam, było: “Czy walczycie z policją?”. To właśnie chciałam robić. Zawsze wiedziałam, że chcę walczyć z policją. To jedyna w swoim rodzaju organizacja terrorystyczna w moim życiu i chciałam wiedzieć, jak z nimi walczyć. Zaczęłam więc pracować, gdy miałam 17 lat. Pracować przeciwko policji” – mówiła. Następnie czarnoskóra z dumą przytoczyła swoje historie z “protestów” BLM.

„Jedną z najważniejszych rzeczy, których nauczyłem się, jest to, że zablokowanie czegoś nie wymaga 2000 osób. Pięć osób może zamknąć autostradę. Zrobiliśmy to w Los Angeles. 10 osób może zamknąć Walmart. Zrobiliśmy to w Ferguson” – podkreślała. „Blokujemy gówno od 9 sierpnia. Nadal zamykamy te rzeczy. Na przykład w Los Angeles okupowaliśmy siedzibę policji w Los Angeles przez 18 dni” – rzuciła. Współzałożycielka BLM nie pierwszy raz ujawniła swoje skrajne poglądy. W 2010 roku podczas przemówienia porównywała swoje teksty do słów Mao Zedonga.

Post Millennial

POLECAMY