Przyjdź na Marsz Suwerenności 1 maja. Zobacz najnowszy spot! [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

1 maja ulicami Warszawy przejdzie organizowany przez środowiska narodowe oraz Konfederację Marsz Suwerenności.

Wydarzenie organizowane jest przez Młodzież Wszechpolską, Stowarzyszenie Marsz Niepodległości i Konfederację. Na pochód zaproszono “wszystkich Polaków – narodowców, wolnościowców, patriotów, UE-sceptyków na wielki”.

“To będzie dzień wolnych ludzi, polskich patriotów, którzy kochają Polskę, rodzinę i nie zgadzają się na dyktat unijnych oligarchów” – zapraszał na wydarzenie Tomasz Kalinowski.

Marsz został jednak zakazany przez Rafała Trzaskowskiego. Narodowcy odwołali się jednak od decyzji sądu – sprawę wygrali i marsz odbędzie się legalnie 1 maja w Warszawie.

Zobacz także: Wielki “Marsz Suwerenności” 1 maja w Warszawie [WIDEO]

Pomimo decyzji sądu prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zagroził, że może rozwiązać Marsz Suwerenności organizowany przez środowiska narodowe i wolnościowe.

Jak będzie wyglądać trasa marszu? Wydarzenie rozpocznie się 1 maja o godz. 13.00 na Pl. Zamkowym w Warszawie, skąd planowane jest przejście Krakowskim Przedmieściem do ul. Świętokrzyskiej, a następnie do ulicy Jasnej pod Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej. Tam zaplanowano pikietę.

ZOBACZ SPOT REKLAMUJĄCY MARSZ:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY