Kino Helios zdecydowało się na wprowadzenie rozwiązania jak dotąd nieznanego w Polsce. Seanse z ukraińskim dubbingiem zakończyły się sukcesem, a sieciówka chce rozwijać pomysł.
W związku z premierą filmu „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” sieć kin Helios, jako pierwsza w Polsce, wprowadziła projekcje także w ukraińskiej wersji językowej. Specjalne pokazy z ukraińskim dubbingiem odbyły się w niedzielę 18 listopada we wszystkich kinach sieci. Jak podaje portal spidersweb.pl, pomysł się sprawdził, a sieciówka twierdzi, że ukraińskie seanse przyciągnęły tysiące Ukraińców.
Czas na „Narodziny gwiazdy”
Helios planuje wyświetlanie kolejnych filmów w ukraińskiej wersji językowej. W niedzielę 2 grudnia w kinach sieci pojawi się „Bohemian Rhapsody” z takim dubbingiem, a tydzień później widzowie będą mogli zobaczyć w podobnej wersji „Narodziny gwiazdy”. Przypomnijmy, premiera tego filmu nastąpiła w Polsce w piątek 30 listopada. Pomysł na produkcję nie jest nowy, a Bradley Cooper zrobił remake filmu o tym samym tytule z 1937 roku. Historia związku muzyka Jakcsona Maine z piosenkarką Ally to nie lada gratka dla fanów musicali oraz talentu Lady Gagi. Ta wstąpiła w ślady sławnych koleżanek i połączyła zdolności wokalne z talentem aktorskim.