REKLAMA

Żenujące życzenia świąteczne PiS. Bezczelna propaganda Morawieckiego

Żenujące życzenia świąteczne PiS. Bezczelna propaganda Morawieckiego

Premier Morawiecki przeszedł sam siebie – w Internecie ukazały się świąteczne życzenia dla Polaków, które okazały się być… spotem wyborczym PiS.

Kontrowersyjne życzenia premiera Morawieckiego zdenerwowały Polaków: „Czyli nawet życzenia wielkanocne muszą być naładowane partyjną propagandą. Macie poziom e(s)tetyczny sprzedawców pożyczek-chwilówek” – piszą twitterowicze.

Na negatywne komentarze od razu zareagowano – pod filmem na portalu społecznościowym YouTube nie można dodawać komentarzy, nie widać również ocen filmu.

Czytaj również: Oto jak kłamią politycy PiS ws. ustawy 447: „Zobaczcie co jeszcze rok temu mówił poseł Macierewicz, a co mówi dziś”

Jak wyglądają życzenia od PiS? W spocie wykorzystywane są dzieci, które są narratorem. W „życzeniach” słychać jak wychwalane są obietnice partyjne. „Dziadkowie cieszą się, że już w maju oboje dostaną 13 emeryturę” – mówi głos dziecka, przy czym zastanawia się czy „dostanie jakiś fajny prezent”.

„A rodzice kupią nowe meble do naszego pokoju, bo od lipca będzie 500 zł na każde dziecko” – dodaje głos. „Nachalna propaganda, brak elegancji, klasy, kultury, smaku, gustu. Brak wszystkiego. Każdym słowem Mateusz Morawiecki przekonuje mnie do tezy, że nie mam szans na jego zaakceptowanie i porozumienie się.” – komentuje użytkownik Twittera.

11 maja w Warszawie odbędzie się ogólnopolska manifestacja #STOP447 przeciw roszczeniom diaspory żydowskiej wobec Polski. Weź udział w wydarzeniu KLIK

REKLAMA

Komentarze