REKLAMA

Żenujący wpis Balcerowicza. Atak na dziennikarza potępili nawet politycy opozycji

Żenujący wpis Balcerowicza. Atak na dziennikarza potępili nawet politycy opozycji

Na Twitterze pojawił się kolejny żenujący wpis Leszka Balcerowicza. Atak na dziennikarza został jednak potępiony nie tylko przez innych publicystów, ale i polityków PO.

Wpis Balcerowicza odnosił się do sobotniej konwencji Prawa i Sprawiedliwości. Polityk zdecydował się skierować obraźliwy wpis w stronę redaktora „Rzeczpospolitej”. „PiS w Lublinie podnosi benchmark stylu i rozmachu robienia konwencji. To wieksza konwencja niż inaugurująca kampanie PAD w lutym 2015” – napisał dziennikarz „Rz”, Michał Kolanko.

Na wpis Kolanko zareagowali inni internauci. Głos zabrał m.in. Jacek Liberski: „Ten „rozmach” jest z kasy podatników, zagrabiony ze spółek skarbu państwa i innych dziwnych źródeł, których pan prezes @pisorgpl nie ma zamiaru wyjaśnić, a pan się tym ekscytuje jak dziecko, red. @michal_kolanko. Nie wstyd panu?”

Zawtórował mu Balcerowicz, który postanowił odnieść się do samego dziennikarza „Rz”: „Aby się wstydzić,trzeba spełniać pewne wymagania intelektualne i moralne”.

ZOBACZ TAKŻE: Bosak ujawnia dlaczego media pomijają Konfederację. Takiego „argumentu” jeszcze nie użyto

Żenującą odpowiedź polityka skrytykowali inni publicyści i dziennikarze, a nawet politycy opozycji. „Frustra u Balcerowicza już straszliwa, atakuje na oślep…”. Internauci apelowali, aby Balcerowicz wycofał się ze swoich słów. Dziennikarza broni również Cezary Tomczyk: „Nie zasłużył sobie na takie słowa. To prawdziwy dziennikarz, który sprawdza źródła i przyznaje do błędu jeśli taki popełni”

dorzeczy/twitter

REKLAMA

Komentarze