REKLAMA

„Zdrada nr 447” – Spotkanie z Michalkiewiczem

„Zdrada nr 447” – Spotkanie z Michalkiewiczem

Roty Marszu Niepodległości organizują spotkanie w Warszawie ze znanym i cenionym publicystą oraz komentatorem politycznym Stanisławem Michalkiewiczem. Tematem przewodnim będzie jego nowa książka „Zdrada nr 447” na temat roszczeń żydowskich.

REKLAMA

Na 13 grudnia Roty Marszu Niepodległości zaplanowały w Warszawie spotkanie ze znanym publicystą i komentatorem politycznym Stanisławem Michalkiewiczem. Odbędzie się ono w budynku OSiR przy ulicy Polnej 7a. Otwarcie zaplanowano na godzinę 18, a trwać będzie do 22.

Roty w Mediach Narodowych! Politycy i media milczą o #STOP447

„Zatem scena polityczna zdominowana została przez dwie antagonistyczne partie, które w miarę kontynuowania politycznej wojny w Polsce będą wchłaniały albo eliminowały zalążki każdej alternatywy. Bo zarówno w interesie płomiennych dzierżawców monopolu na patriotyzm, jak i uczestników obozu zdrady i zaprzaństwa leży, by ani z jednej, ani z drugiej strony nie pojawiła się żadna polityczna alternatywa” – pisze Michalkiewicz w swojej książce „Zdrada nr 447”.

Organizatorzy spotkania zapraszają uczestników także do składania podpisów pod ustawą Stop 447, która ma na celu powstrzymać bezprawne roszczenia amerykańskich gmin żydowskich.

FB/Roty Niepodległości

REKLAMA

Komentarze