REKLAMA

Zawierzmy Naród Niepokalanemu Sercu Maryi – świat pisze o akcie Polaków

Zawierzmy Naród Niepokalanemu Sercu Maryi – świat pisze o akcie Polaków

Dzisiaj o godzinie 18:30 na kanale Mediów Narodowych będzie transmisja z Mszy Świętej z aktem zawierzenia Niepokalanemu Sercu NMP.

REKLAMA

ZOBACZ TAKŻE: 18:30! Msza Święta z zawierzeniem Niepokalanemu Sercu NMP [WIDEO]

Tymczasem przedstawiamy specjalny list prezesa Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Roberta Bąkiewicza skierowany do wszystkich patriotów:

Drodzy Przyjaciele Marszu Niepodległości i Mediów Narodowych!widok ludzi leżących na korytarzach szpitali w Hiszpanii i trumny w kaplicach włoskich placówek medycznych sprawia, że człowiek zaczyna zastanawiać się nad sprawami duchowymi. Obrazy z zachodu motywują nas do zadumy, pod wpływem której możemy wyjść z tego kryzysu silniejsi jako Naród. Właśnie dlatego piszę ten list.  Pragnę z całego serca zachęcić Państwa do dokonania w swoich parafiach, domach czy też w swojej pracy aktu zawierzenia Polski Niepokalanemu Sercu Maryi. Ufam, że Jej wstawiennictwo w obecnym czasie uchroni nas od skutków panującej epidemii.Akt zawierzenia jest już dostępny na stronie, której założenie obiecałem w poprzedniej wiadomości elektronicznej – oto jej adres: https://niepokalanesercemaryi.pl/. W ciągu tygodnia udało nam się uruchomić witrynę, która została przetłumaczona na 8 języków. Jak Państwo już wiedzą, ma ona na celu rozpowszechnianie idei zawierzenia Polski w tym trudnym czasie Niepokalanemu Sercu Maryi.

Ufam, że Jej wstawiennictwo w obecnym Już kilka portali katolickich za granicą informuje, że Polacy 25 marca w dzień Zwiastowania Pańskiego chcą prosić swoją Królową o pomoc. Czasu jest niewiele, stąd też proszę Państwa o rozpropagowanie informacji o tej niezwykle ważnej inicjatywie oraz aby spróbowali Państwo zmobilizować wszystkich bliskich do dokonania tego aktu zawierzenia

POBIERZ AKT ZAWIERZENIA NIEPOKALANEMU SERCU MARYI

Zasugerowana przez nas treść aktu zawierzenia została przyjęta w różnych parafiach, a nawet na terenie jednej z polskich diecezji. Le Salon Beige, popularny francuski portal katolicki, informuje o inicjatywie aktu zawierzenia i zachęca swoich czytelników do złączenia się z Polakami w modlitwie w dniu 25 marca.

Podobne akty mają miejsce na świecie: Episkopat Naglii zrobi to 29 marca, a 25 marca br. w święto Zwiastowania Pańskiego kardynał António Marto odda w Fatimie Portugalię i Hiszpanię Najświętszemu Sercu Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi.Naszą inicjatywę poparli już między innymi: prof. dr hab. Jacek Bartyzel, dziennikarz Paweł Lisicki i Jan Pospieszalski, pisarz i publicysta Wojciech Sumliński. Może Państwo wiedzą kto mógłby jeszcze ją nagłośnić? Aktualności w tej sprawie udostępniamy na naszej stronie.

Zachęcamy również do obejrzenia programu w telewizji Media Narodowe z dr Wojciechem Golonką, który objaśnia inicjatywę zawierzenia:

REKLAMA

Komentarze