REKLAMA

Bąkiewicz: Youtube tnie zasięgi materiału o akcji „Stop roszczeniom żydowskim” [WIDEO]

Bąkiewicz: Youtube tnie zasięgi materiału o akcji „Stop roszczeniom żydowskim” [WIDEO]

W poniedziałkowym wydaniu Mediów Narodowych gościem w studiu był Szef Marszu Niepodległości Robert Bąkiewicz. Powiedział on o walce administracji Youtube z materiałem o akcji „Stop roszczeniom żydowskim” jak i również stwierdził on słabość polskiego rządu w sprawach zagranicznych.

Robert Bąkiewicz zachęcił ponownie do podpisywania petycji „NIE dla żydowskich roszczeń”. Jak podkreślił w rozmowie, pragnie on aby Polacy pokazali ministrowi swoje oburzenie związku z działalnością władz Izraela.

REKLAMA

Czytaj także: Marsz w Hajnówce legalny! Sąd uchylił zakaz

„Youtube zablokował nam dostęp do rozpowszechniania materiału, który zdobywał bardzo dużą oglądalność. Po paru godzinach został wygaszony” – Szef Marszu Niepodległości odniósł się do problemów z materiałem wideo.

W wpisie na Twitterze pokazał on wahania liczby oglądalności akcji „Stop roszczeniom żydowskim” – „Po dwóch godzinach mieliśmy kilkanaście tysięcy wyświetleń i nagle dynamika wzrostu ustała.”

Odniósł się również do sytuacji Polski na arenie międzynarodowej. Bąkiewicz uważa, że państwo polskie nie realizuje własnych interesów, a amerykanie i izraelici wykonują własne.

„Nie można mieć pretensji do amerykanów czy żydów, bo oni realizują własne interesy, a państwo polskie ich nie realizuje”

Całość wystąpienia w materiale poniżej:

REKLAMA

Komentarze