REKLAMA

„Wszystkie płcie” mogą mieć miesiączkę – nowy system nauczania w Wielkiej Brytanii

„Wszystkie płcie” mogą mieć miesiączkę – nowy system nauczania w Wielkiej Brytanii

Wielka Brytania wdraża ideologię LGBTQ do szkół. Absurdalne nauczanie ma „stawić czoło stygmatyzacji menstruacji”.

O indoktrynacji LBGTQ i gender w brytyjskich szkołach napisał „The Telegraph”. Nowe lekcje wychowania seksualnego przewidują, że dzieci będą uczone, iż „wszystkie płcie” mogą mieć miesiączkę.

Brak obrazka

Skuteczne kształcenia w zakresie menstruacji i dojrzewania, ma zmniejszyć stygmatyzację i sprawić, że żadne dziecko lub młoda osoba nie będzie się wstydzić, prosząc o produkty w szkole lub poza nią, jeśli będą ich potrzebować – tak argumantują Rady Miasta Bringhton i Hove, które zdecyowały się zmienić system nauczania.

Na czym polega będzie kształcenie w tym kierunku? Nauczyciele nie tylko będą przeprowadzać specjalne lekcje, ale również we wszystkich szkolnych toaletach zostaną dostarczone pojemniki z produktami związanymi z miesiączką.

Transseksualni chłopcy i mężczyźni oraz osoby nieokreślone seksualnie mogą mieć miesiączkę”, dodano również, że „menstruacja musi obejmować wszystkie płcie” – tłumaczą radni.

Co ważne, ta sama Rada Miasta wydała niedawno podręcznik „Trans Inclusion Schools Toolkit”. Takie zachowanie krytykuje David Davies dla „The Mail”, który uważa zachowanie szkoły za szaleństwo – Uczenie się o menstruacji jest już trudnym tematem dla dzieci w tym wieku. Mówiąc im jeszcze, że dziewczyny, które uważają, że są chłopcami, też mają miesiączkę, pozostawi je całkowicie zdezorientowanymi.

gosc.pl

 

REKLAMA

Komentarze