REKLAMA

Wszechpolacy przeciwko antyklerykalnej prowokacji

Wszechpolacy przeciwko antyklerykalnej prowokacji

Pierwszy raz w Polsce przeprowadzono ogólnoświatową akcję “Baby Shoes Remember” mającą na celu nagłośnić problem pedofilii w Kościele. W Pile na przeprowadzenie happeningu nie pozwolili narodowcy oraz  parafianie.

Akcja polega na wywieszeniu dziecięcych butów i kartek z hasłami o “pedofilach w sutannach” na bramach przed kościołami. Lokalnymi organizatorami happeningów są głównie przedstawiciele organizacji skrajnie lewicowych, antyklerykalnych, feministycznych i anarchistycznych. W większości miast była to  Partia “Razem”, lub “Strajk Kobiet”.

Brak obrazka

Działacze wielkopolskiego oddziału “Strajku Kobiet” mieli zamiar przeprowadzić akcję przed Kościołem Świętej Rodziny w Pile. Na prowokacje nie pozwolili lokalni działacze Młodzieży Wszechpolskiej. Buciki i kartki z hasłami były natychmiastowo zrywane przez narodowców. Następnie działacze MW odnieśli buciki z antyklerykalnego happeningu do budynku Biura Parafialnego.

Trzeba powiedzieć jasno, pedofilia jest strasznym zjawiskiem, z którym trzeba walczyć przy użyciu najbardziej zdecydowanych środków. Mamy jednak w tym przypadku do czynienia z hipokryzją środowisk liberalno-lewicowych. Znamienną rzeczą jest, że to lewica w wielu krajach walczy o legalizację pedofilii. Dodatkowo, dane prezentowane przez wspomniane środowiska, są z zasady zmanipulowane i pozbawione odpowiedniej weryfikacji, w celu oczernienia Kościoła Katolickiego.

Każdy przypadek pedofilii w Kościele powinien zostać napiętnowany. Nie pozwolimy jednak na oczernianie całej instytucji Kościoła. Dziecięce buty zdjęte przez Wszechpolaków, zostały przekazane domom samotniej matki, domo dziecka oraz placówkom Caritasu – podkreślają Wszechpolacy.

mw.org.pl

 

REKLAMA

Komentarze