REKLAMA

Winnicki o Gwiazdowskim: „Nie chce nowoczesnej gospodarki, chce miliony taniej siły roboczej z Indii i Ukrainy”

Winnicki o Gwiazdowskim: „Nie chce nowoczesnej gospodarki, chce miliony taniej siły roboczej z Indii i Ukrainy”

REKLAMA

Gościem Mediów Narodowych był poseł, prezes Ruchu Narodowego, Robert Winnicki. W studiu wypowiedział się m.in. o nowej partii Roberta Gwiazdowskiego.

Robert Gwiazdowski nie powie tego wprost, ale chce pozostawić polską gospodarkę w stanie upośledzonym na taniej sile roboczej. Byle przedsiębiorca miał wygodnie, bo zatrudni pracowników pół darmo. To nie jest nowoczesna gospodarka – podkreślał Winnicki.

REKLAMA

Przypominamy, że Robert Gwiazdowski pod koniec stycznia ogłosił, że tworzy nową partię polityczną i chce kandydować do Parlamentu Europejskiego. Obserwatorzy i komentatorzy polityczni odebrali to jako cios w koalicje narodowo-wolnościową Ruchu Narodowego i partii KORWiN.

Winnicki odniósł się również do najbliższych planów i organizowanej przez niego konferencji „Polska-Bliski Wschód” – W Sejmie nastąpiła blokada konferencji „Polska-Bliski Wschód”, którą organizuję. Jak widać nie jest ona na rękę rządzącym, którzy głupio postępują w polityce zagranicznej.

Spodziewaliśmy się jednak takiego obrotu sprawy i zarezerwowaliśmy alternatywną salę. Konferencja odbędzie się w Centrum Konferencyjnym przy ul. Kopernika 30 – podkreślił poseł.

REKLAMA

Komentarze